منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ Galaxy S22 Ultra مجهز به دوربین های بزرگنمایی پیوسته 3x و 10x خواهد بود

سامسونگ Galaxy S22 Ultra مجهز به دوربین های بزرگنمایی پیوسته 3x و 10x خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سامسونگ Galaxy S22 Ultra مجهز به دوربین های بزرگنمایی پیوسته 3x و 10x خواهد بود

شایعات ضد و نقیض زیادی در مورد تنظیم دوربین گوشی هوشمند جدید Galaxy S22 Ultra سامسونگ منتشر شده است. بر اساس برخی شایعات ، این گوشی به تنظیمات مورد استفاده در Galaxy S21 Ultra باز می گردد. در حالی که برخی شایعات دیگر ادعا می کنند که این تلفن هوشمند مجهز به سنسور جدید دوربین 200 مگاپیکسلی سامسونگ خواهد بود.

در همین حال ، یک خبرچین مشهور به نام Ice Universe نیز مورد استفاده قرار گرفته است ، و نظر او عمدتا در مورد گزینه اول است. اما او فکر می کند که Galaxy S22 Ultra از دوربین های تله فوتو بهبود یافته استفاده خواهد کرد.

طبق گفته وب سایت The Cat ، Galaxy S22 Ultra مجهز به دو لنز زوم واریفوکال خواهد بود. این لنزها دارای بزرگنمایی 3 و 10 برابر هستند. این ارقام معادل بزرگنمایی دوربین های تله فوتو Galaxy S21 Ultra است. با این حال ، لنزهای جدید باید قابلیت زوم بیشتری داشته باشند. هنوز اطلاعاتی در مورد فاصله کانونی لنز در دست نیست.

همچنین ، سنسورهای مورد استفاده در دو دوربین تله فوتو شاهد پیشرفت جزئی خواهند بود. به گفته اینسایدر ، Galaxy S22 Ultra از 2 سنسور 12 مگاپیکسلی با پیکسل 1.22 میکرون استفاده می کند. Galaxy S21 Ultra مجهز به دو سنسور 10 مگاپیکسلی و پیکسل های یک اندازه است. این بدان معناست که اندازه سنسورهای جدید کمی بزرگتر خواهد بود. هر دو دوربین مجهز به تثبیت کننده نوری تصویر (OIS) خواهند بود.

دوربین اصلی مشابه نسل قبلی است و ما تنها چند بهینه سازی را شاهد خواهیم بود. بنابراین ، دوربین اصلی همچنان از سنسور 108 مگاپیکسلی با پیکسل 0.8 میکرون استفاده می کند. مشخص نیست که آیا این دوربین مانند مدل استفاده شده در Galaxy S21 Ultra مجهز به سنسور ISOCELL Bright HM3 خواهد بود یا از سنسور نسل جدید استفاده خواهد کرد. با این حال ، دوربین دارای قابلیت OIS پیشرفته تری است.

سامسونگ Galaxy S22 Ultra مجهز به دوربین های بزرگنمایی پیوسته 3x و 10x خواهد بود

تنظیمات دوربین در Samsung g فعلیLexi S21 Ultra

گفته می شود که دوربین فوق عریض همچنان از سنسور 12 مگاپیکسلی استفاده می کند. اما قابلیت OIS نیز پشتیبانی می شود. عملکرد تثبیت کننده الکترونیکی به خوبی روی دوربین های زاویه باز کار می کند. اما ترفندهای جدید و جالبی را در اختیار کاربران قرار می دهد. در نهایت ، دوربین سلفی نیز مانند Galaxy S21 Ultra مجهز به سنسور 40 مگاپیکسلی خواهد بود.

تقریباً دوربین سلفی با صفحه نمایش ترکیب می شود. اولین دوربین سامسونگ در زیر صفحه نمایش دارای وضوح 4 مگاپیکسل است و کمتر از یک سال از توسعه آن می گذرد. با این حال ، سامسونگ عملکرد لنز را بهبود می بخشد.

طبق پیش بینی ها ، سری گلکسی S22 سامسونگ احتمالاً در ژانویه 2022 معرفی می شود. با نزدیک شدن به تاریخ عرضه این گوشی ها ، اطلاعات معتبرتری در مورد آنها به احتمال زیاد منتشر خواهد شد. Galaxy S22 و Galaxy S22 Plus احتمالاً شاهد بهبود در دوربین اصلی نیز خواهند بود. این گوشی ها به احتمال زیاد دارای دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی و لنز تله فوتو کارآمد هستند. ماژول تله فوتو احتمالاً دارای بزرگنمایی 3x با فاصله کانونی متفاوت خواهد بود ، مانند آنچه در Galaxy S22 Ultra استفاده می شود.

سامسونگ گلکسی S22 Ultra مجهز به دوربین های بزرگنمایی مداوم 3x و 10x خواهد بود که اولین بار در فناوری تلفن همراه و اخبار ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.