منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ گلکسی S22 اولترا احتمالاً با قلم داخلی S Pen عرضه می شود

سامسونگ گلکسی S22 اولترا احتمالاً با قلم داخلی S Pen عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سامسونگ گلکسی S22 اولترا احتمالاً با قلم داخلی S Pen عرضه می شود

بسیاری از کارشناسان معتقدند که سری گلکسی نوت سامسونگ به پایان عمر خود رسیده است و اکنون باید منتظر عرضه گوشی هوشمند Galaxy S22 Ultra به عنوان یک مدل جایگزین باشیم. یک افشاگر مجاز به نام Ice Universe با استناد به دو منبع خبری مستقل ادعا می کند که پرچمدار جدید سری Galaxy S به یک درگاه اختصاصی برای قلم S مجهز خواهد شد.

Galaxy S21 Ultra اولین مدل غیر Galaxy Note بود که از قلم S پشتیبانی می کرد. اما استفاده از کیف مخصوص به دلیل قرار گرفتن قلم در آن ایده آل به نظر نمی رسد. به نظر می رسد که سامسونگ با عرضه Galaxy S22 Ultra قطعا این مشکل را حل خواهد کرد. اما این پدیده مستلزم تغییراتی در طراحی گوشی است.

اول از همه ، باید توجه داشت که صفحه نمایش گوشی دارای نسبت تصویر 19.3: 9. این نسبت با صفحه نمایش گلکسی نوت 20 اولترا سازگار است. همه گوشی های سری S21 مجهز به نمایشگرهای با نسبت تصویر 20: 9 هستند.

استفاده از نسبت تصویر 19.3: 9 به معنای طراحی وسیع تر گوشی و احتمالاً فضای بیشتر برای S Pen است. علاوه بر این ، انحنای زاویه های دستگاه در مقایسه با سری Galaxy S21 کاهش می یابد. با این حال ، این زوایا به اندازه سری گلکسی نوت مربع نخواهند بود.

سامسونگ گلکسی S22 اولترا احتمالاً با قلم داخلی S Pen عرضه می شود

Galaxy Note 20 Ultra دارای طراحی زاویه دار تری نسبت به Galaxy S21 Ultra است

علیرغم نیاز به ایجاد فضایی برای قرار دادن S Pen در قاب ، Ice Universe ادعا می کند که ظرفیت باتری Galaxy S22 Ultra معادل 5000 میلی آمپر ساعت خواهد بود. این رقم بیشتر از ظرفیت باتری گلکسی نوت 20 اولترا 500 میلی آمپر ساعت است و برابر باتری گلکسی اس 21 اولترا است.

تا کنون ، هیچ تصویر معتبری از Samsung Galaxy S22 Ultra منتشر نشده است. بنابراین ، نظریه استفاده از S Pen داخلی هنوز تأیید نشده است. البته هنوز ماه ها تا معرفی سری Galaxy S22 سامسونگ (این گوشی ها احتمالاً در ژانویه 2022 عرضه می شوند) باقی مانده است. بنابراین ، بدست آوردن اطلاعات موثق در این زمان مشکل است.

سامسونگ گلکسی S22 اولترا احتمالاً با قلم S ساخته می شود که اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.