منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ گلکسی A53 و گلکسی A73 به پردازنده گرافیکی AMD مجهز خواهند شد

سامسونگ گلکسی A53 و گلکسی A73 به پردازنده گرافیکی AMD مجهز خواهند شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سامسونگ گلکسی A53 و گلکسی A73 به پردازنده گرافیکی AMD مجهز خواهند شد

اصطلاح mRDNA هیچ ارتباطی با واکسن ها ندارد. اما GPU موبایل جدید AMD با استفاده از این معماری ساخته خواهد شد. سامسونگ در حال آماده شدن برای استفاده از این GPU برای تراشه های موبایل سری Exynos است. اپل همیشه در معیارها با فناوری Imagination GPU خود عملکرد فوق العاده ای داشته است و سامسونگ از GPU AMD برای بهبود رقابت خود با غول کوپرتینویی استفاده می کند.

طبق پیش بینی ها ، تراشه Exynos 2200 اولین محصول همکاری سامسونگ و AMD خواهد بود و در گوشی های هوشمند سری Galaxy S22 مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال ، به گفته منابع خبری آشنا با صنعت نیمه هادی در تایوان ، گوشی های رده بالای سامسونگ تنها دستگاه های این شرکت مجهز به پردازنده های گرافیکی AMD نخواهند بود.

با توجه به سابقه اثبات شده در سخت افزار دستگاه های گلکسی سامسونگ ، می توان نتیجه گرفت که مدل های میان رده سری A سامسونگ از تراشه Exynos با پردازنده گرافیکی AMD نیز استفاده خواهند کرد. در گزارش اخیر نامی از تلفن ها ذکر نشده است. اما در یک کلام ، احتمالاً با پرفروش ترین مدل های سری گلکسی A به نام های Galaxy A5X و Galaxy A7X خواهد بود. این گجت ها معمولاً از نظر ارزش بسیار خوب هستند.

سامسونگ گلکسی A53 و گلکسی A73 از پردازنده هایی با مشخصات فوق العاده استفاده می کنند

به احتمال زیاد سامسونگ امسال Galaxy A53 و Galaxy A73 را معرفی می کند. زیرا غول کره ای معمولاً بیشتر مدلهای سری گلکسی A خود را در حدود ماه دسامبر ارائه می دهد. امسال اما یک استثنا بود. زیرا گلکسی A72 در ماه مارس معرفی شد و در آوریل عرضه شد. بنابراین ، احتمالاً نمی توان کیفیت عملکرد تراشه Exynos مجهز به پردازنده گرافیکی AMD را در گوشی های میان رده جدید سری گلکسی A تا زمان معرفی خانواده Galaxy S22 در زمستان و عرضه آن در بهار سال جاری مشاهده کرد. بعد. سال

سامسونگ گلکسی A53 و گلکسی A73 به پردازنده گرافیکی AMD مجهز خواهند شد

منبع ادعا می کند که تراشه Exynos مجهز به پردازنده گرافیکی AMD برای سری Galaxy A متفاوت از پرچمدار Exynos 2200 خواهد بود. تراشه Exynos 2200 احتمالاً به چهار هسته CPU با فرکانس بسیار بالا مجهز خواهد بود. در حالی که چیپست سری Galaxy A از 2 هسته پردازشی با سرعت بالا استفاده خواهد کرد. با این حال ، تراشه مجهز به سیستم گرافیکی mRDNA AMD است و میزان افت کارایی آن کمتر از 10 خواهد بود. این عملکرد در پردازنده های Exynos بی سابقه است. در حال حاضر ، عملکرد برخی از پردازنده های سامسونگ تقریباً 50 درصد پس از 3 معیار کاهش می یابد.

ما هنوز باید منتظر بمانیم تا شایعات مربوط به استفاده از تراشه AMD Exynos در سری Galaxy A روشن شود. اما مانند همه شرکت های امروزی ، آنها به دلیل مشکلات کمبود تراشه و تنظیمات سفارشی از نیمه رساناهای خود استفاده می کنند. بنابراین استفاده از پردازنده گرافیکی AMD در سری میان رده سامسونگ ، مانند پرچمداران این شرکت ، دور از ذهن نخواهد بود.

سامسونگ گلکسی A53 و گلکسی A73 مجهز به پردازنده گرافیکی AMD خواهند بود که اولین بار در فناوری و اخبار موبایل ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.