منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ گلکسی A13 5G با دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی در راه است

سامسونگ گلکسی A13 5G با دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی در راه است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سامسونگ گلکسی A13 5G با دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی در راه است

چند هفته پیش اولین خبر درباره وجود گوشی هوشمند سامسونگ Galaxy A13 5G منتشر شد. با این حال ، گزارشات اخیر جزئیات محدودی را ارائه می دهند و به سادگی اعلام می کنند که این تلفن با برچسب قیمتی در حدود 200 یورو در دسترس خواهد بود. جزئیات جدیدی در مورد مقرون به صرفه ترین تلفن هوشمند 5G سامسونگ در دسترس است.

یک منبع خبری مدعی است که این دستگاه دارای شماره مدل SM-A136B است و احتمالاً از سنسور دوربین Samsung ISOCELL JN1 با وضوح 50 مگاپیکسل استفاده خواهد کرد. البته منبع خبری به صراحت نام این سنسور را ذکر نکرده است. اما ISOCELL JN1 یک سنسور ارزان 50 مگاپیکسلی است که قبلاً در گوشی ارزان قیمت Redmi 10 استفاده شده است. بنابراین منطقی است که از آن در گوشی ارزان سامسونگ استفاده کنید. این دستگاه همچنین به باتری 5000 میلی آمپر ساعتی مجهز خواهد شد.

این گزارش ادعا می کند که این گوشی قبل از پایان سال جاری معرفی خواهد شد. اما به احتمال زیاد راه اندازی آن تا اوایل سال 2022 به تأخیر می افتد. ما قطعاً در چند روز یا هفته های آینده جزئیات بیشتری را در مورد این گوشی خواهیم دید.

سامسونگ گلکسی A13 5G با دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی در راه است

سامسونگ گلکسی A13 5G با دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی در راه است و اولین حضور خود را در فناوری تلفن همراه و اخبار نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.