منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ گلکسی واچ 4 از iOS اپل پشتیبانی نمی کند!

سامسونگ گلکسی واچ 4 از iOS اپل پشتیبانی نمی کند!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سامسونگ گلکسی واچ 4 از iOS اپل پشتیبانی نمی کند!

با کمال تعجب ، ساعت هوشمند جدید سامسونگ دیگر با iOS اپل سازگار نیست. با این حال ، غول کره ای از پشتیبانی از پلت فرم iOS در رویداد Unpacked صحبت کرد. اما وب سایت رسمی Galaxy Watch 4 به اکوسیستم اپل اشاره ای نکرده است.

وب سایت CNET نیز در گزارش خود این اطلاعات را تأیید کرد و خاطرنشان کرد که سامسونگ هیچ برنامه فوری برای افزودن پشتیبانی iOS به Galaxy Watch 4 ندارد. تقریباً همه تلفن های هوشمند سامسونگ با iPhone اپل سازگار هستند و Galaxy Watch 4 اولین استثنا است.

برخلاف همه دستگاه های پوشیدنی قبل ، سامسونگ گلکسی واچ 4 دارای سیستم عامل کاملاً جدیدی است. این پلت فرم عناصر دو اکوسیستم مختلف ، Wear OS و Tizen OS را ادغام می کند. در واقع ، گلکسی واچ 4 اولین ساعت هوشمند در جهان است که تحت سیستم عامل “Wear OS Powered by Samsung” کار می کند (این پلتفرم محصول یک سرمایه گذاری مشترک بین گوگل و سامسونگ است).

مصرف کنندگان اگر Galaxy Watch 4 را در نظر دارند و می خواهند آن را پیش خرید کنند ؛ در این مورد ، آنها ابتدا باید از سازگاری ساعت هوشمند جدید با تلفن هوشمند خود اطمینان حاصل کنند. سامسونگ نه تنها iOS را از لیست سیستم عامل های پشتیبانی شده خود حذف کرده است. همچنین از تلفن های هوشمند قدیمی Android با Android 5.0 پشتیبانی نمی کند.

طبق گفته سامسونگ گلکسی واچ 4 دارای دستگاه هایی با اندروید 6.0 یا بالاتر با حداقل 1.5 گیگابایت رم است. غول فناوری کره ای همچنین خاطرنشان می کند که لیست تلفن های هوشمند سازگار و ویژگی های موجود بسته به منطقه جغرافیایی ، اپراتور مخابرات و دستگاه ممکن است متفاوت باشد.

سامسونگ گلکسی واچ 4 از iOS اپل پشتیبانی نمی کند!

سامسونگ گلکسی واچ 4 از Apple iOS پشتیبانی نمی کند! اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.