منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ صفحه پشتیبانی گوشی های هوشمند Galaxy S21 FE را حذف کرد

سامسونگ صفحه پشتیبانی گوشی های هوشمند Galaxy S21 FE را حذف کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سامسونگ صفحه پشتیبانی گوشی های هوشمند Galaxy S21 FE را حذف کرد

سامسونگ به تازگی همه امید خود را برای معرفی گوشی هوشمند Galaxy S21 FE از بین برده است. غول کره ای تمام تست های موجود در گوشی و صفحات پشتیبانی را از Galaxy S21 FE حذف کرد که بر اساس انتظارات در مورد معرفی احتمالی گوشی منتشر شده بود. بنابراین اکنون می توان از تصمیم سامسونگ مبنی بر عدم معرفی گوشی هوشمند Galaxy S21 FE مطمئن بود.

چندین صفحه پشتیبانی مختلف قبلاً برای نسخه بین المللی Galaxy S21 FE با شناسه SM-G990B منتشر شده است. همه این صفحات اکنون حذف شده اند. با این حال ، آنها هنوز در Google Cache باقی می مانند. به نظر می رسد تاخیرهای پی در پی معرفی Galaxy S21 FE سرانجام سامسونگ را متقاعد کرده است که این گوشی را عرضه نکند.

محتوای تبلیغاتی سامسونگ برای جشنواره بازگشت به مدرسه در ماه اوت فاش شد. این دوره فرصت خوبی برای راه اندازی Galaxy S21 FE بود. اما سال تحصیلی جدید آغاز شد و خبری از Galaxy S21 FE نشد. سرنخ های بیشتری وجود داشت که نشان می داد نسخه بعدی Samsung Fan Edition به زودی در دسترس خواهد بود. آخرین برنامه ها این بود که یک رویداد Unpacked در اواسط اکتبر برگزار شود.

سامسونگ صفحه پشتیبانی گوشی های هوشمند Galaxy S21 FE را حذف کرد

اکنون تقریباً مطمئن است که این رویداد لغو می شود. سرنوشت تلفن هوشمند نیز وحشتناک به نظر می رسد. انتظار می رفت که Galaxy S21 FE از تراشه Snapdragon 888 استفاده کند. تراشه مورد استفاده در گوشی هوشمند Galaxy Z Flip 3 نیز مورد استفاده قرار گرفته است.فروش بالای این گوشی تاشو در حال حاضر برای همه آزمایش شده است. مهمتر از همه ، Galaxy Z Flip 3 با قیمتی بسیار بالاتر از قیمت احتمالی Galaxy S21 FE روانه بازار شده است و فروش قابل توجهی داشته است. در حال حاضر قیمت برخی از مدل های اصلی سری گلکسی S21 در بازار کاهش یافته است.

طبق پیش بینی ها ، سامسونگ قصد داشت نسخه ای از Galaxy S21 FE مجهز به تراشه Exynos را ارائه دهد. اما عرضه چیپس تنها مشکلی نبود که غول کره ای با آن روبرو شد. زمان زیادی تا معرفی سری Galaxy S22 باقی نمانده است. با وجود برخی شایعات در مورد معرفی این گوشی ها در ماه دسامبر ، احتمال چنین سناریویی بعید است. اما فاصله زیادی بین اواسط تا اواخر اکتبر و ژانویه وجود ندارد.

بر اساس گزارشات منتشر شده تا کنون ، سامسونگ تعداد محدودی از گوشی های هوشمند Galaxy S21 FE (تقریبا 10 هزار دستگاه) تولید کرده است. این شرکت حتی یکی از مشکلات تولید را که روند معرفی گوشی را به تاخیر انداخت حل کرد. هنوز مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظار این گوشی ها است. اما در آینده ، احتمالاً آنها را به شکل دیگری در بازار خواهیم دید.

سامسونگ صفحه پشتیبانی گوشی هوشمند Galaxy S21 FE را حذف کرد اولین بار در فناوری و اخبار تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.