منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ خود را برای عرضه فوری اندروید 12 برای ابزارهای خود آماده می کند

سامسونگ خود را برای عرضه فوری اندروید 12 برای ابزارهای خود آماده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سامسونگ خود را برای عرضه فوری اندروید 12 برای ابزارهای خود آماده می کند

طبق گفته وب سایت TizenHelp ، سامسونگ در حال آماده شدن برای انتشار رابط کاربری One UI 4.0 بتا بر اساس سیستم عامل اندروید 12 است. بدیهی است نسخه بعدی رابط نرم افزاری سامسونگ با نام One UI 4.0 منتشر خواهد شد. این رابط کاربری بر روی آخرین نسخه سیستم عامل تلفن همراه Google با نام Android 12 قرار خواهد گرفت.

این مقاله در وبلاگ انجمن تولیدکنندگان گوشی های هوشمند کره ذکر شد و بعداً از وب سایت حذف شد. این موضوع شایعات قبلی درباره احتمال راه اندازی برنامه بتا قبل از مهلت 2020 را تایید می کند.

این شرکت کره ای به تازگی نسخه جدیدی از برنامه One Hand Operation + را منتشر کرده است. در لیست تغییرات این برنامه ذکر شده است که از سیستم عامل اندروید 12. پشتیبانی می کند.این پدیده بدین معناست که سامسونگ برنامه ها و خدمات خود را برای بروزرسانی جدید آماده می کند.

این منبع همچنین اشاره می کند که سامسونگ در حال توسعه نسخه جدید سیستم عامل برای سری Galaxy S21 است. بر اساس این گزارش ، گوشی هوشمند Galaxy S21 Ultra با سیستم عامل اندروید 12 نیز برای تجزیه و تحلیل مقایسه ای در وب سایت Geekbench مشاهده شد.

سامسونگ خود را برای عرضه فوری اندروید 12 برای ابزارهای خود آماده می کند

برنامه Samsung One One Operation + اکنون از اندروید 12 پشتیبانی می کند

این خبر بدون شک برای کاربران ابزارهای سامسونگ لذت بخش خواهد بود. اما انتشار بتا اندروید 12 تا پایان این ماه غیر منتظره به نظر می رسد. در عوض ، مصرف کنندگان احتمالاً باید تا اواسط سپتامبر منتظر بمانند. انتشار نسخه رسمی این سیستم عامل احتمالاً در ماه نوامبر آغاز می شود ، یک ماه پس از انتشار احتمالی آخرین نسخه اندروید 12 توسط گوگل.

سامسونگ خود را برای عرضه فوری اندروید 12 برای ابزارهای خود آماده می کند

سامسونگ Galaxy S21 Ultra با سیستم عامل اندروید 12 بدیهی است که در پایگاه داده Geekbench مشاهده شده است

چگونه می توان نسخه بتای اندروید 12 را برای Samsung Galaxy S21 دریافت کرد؟

بدیهی است که متقاضیان اولیه می توانند با استفاده از برنامه Samsung Members برای بتا ثبت نام کنند. انتظار می رود سامسونگ اندروید 12 را با تغییراتی مانند آیکون های جدید ، طرح های رنگی ، انیمیشن ها بر اساس سیستم Material You Android 12 ، امنیت بهتر و ویژگی های مربوط به حریم خصوصی به روز کند.

پس از عرضه سری جدید Galaxy S21 ، این سیستم عامل جدید احتمالاً برای سایر گوشی های پیشرفته سامسونگ مانند Galaxy Z Fold 3 ، Galaxy Z Flip 3 و Galaxy Note 20 در دسترس خواهد بود.

 

سامسونگ خود را برای انتشار فوری اندروید 12 برای ابزارهای خود آماده می کند. این اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.