منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ تبلیغات برنامه های کاربردی خود را حذف می کند

سامسونگ تبلیغات برنامه های کاربردی خود را حذف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سامسونگ تبلیغات برنامه های کاربردی خود را حذف می کند

سامسونگ تأیید کرد که اجرای تبلیغات در برنامه های پیش فرض نصب شده بر روی تلفن های هوشمند این شرکت را متوقف می کند. بنابراین دیگر تبلیغاتی را در برنامه هایی مانند Samsung Weather ، Samsung Pay و Samsung Theme نخواهیم دید. این شرکت کره ای در بیانیه ای که در رسانه The Verge منتشر شد اعتراف کرد:

“سامسونگ تصمیم گرفته تبلیغات در برنامه های کاربردی خود مانند Samsung Weather ، Samsung Pay و Samsung Theme را متوقف کند. برای این منظور ، بسته به روز رسانی نرم افزاری برای حذف این تبلیغات در اواخر سال جاری آماده انتشار خواهد بود. “

غول دیجیتال جهانی در بیانیه ای گفت:

“اولویت ما ارائه تجربه نوآورانه بر اساس نیازها و خواسته های مشتریان است. ما به بازخورد مشتریان خود اهمیت می دهیم و متعهد هستیم که بهترین تجربه ممکن را برای خدمات و محصولات خود ارائه دهیم. ”

پیشتر گزارشی از عملکرد گوشی هوشمند Galaxy S21 Ultra منتشر شده بود که نشان می داد این کمپانی تبلیغات مزاحم زیادی را در برنامه پیش فرض هواشناسی این گوشی هوشمند قرار داده است. در حالی که می توان از باز کردن این تبلیغات و یا حتی غیرفعال کردن نرم افزار پیش فرض سامسونگ و نصب چنین برنامه ای جلوگیری کرد ، این امر برای کاربران تلفن های هوشمند پس از هزینه 1199 دلار برای یک تلفن بسیار غیر منطقی تلقی می شود. رهبری افراد باهوش باید چنین کارهایی را انجام دهند. از سوی دیگر ، نمایش این تبلیغات یکی از دلایل ضعف و سردرگمی رابط کاربری خود سامسونگ به نام One UI است که تقریباً یک سال است برای کاربران مشکل ایجاد کرده است.

تا کنون ، سامسونگ تاریخ خاصی را برای حذف تبلیغات از نرم افزار خود با رسانه ها به اشتراک نگذاشته است. اما گزارش های قبلی نشان می داد که حذف تبلیغات فوق با انتشار و ارائه بسته به روز رسانی نرم افزار انجام می شود. تصویر زیر مجموعه ای از تبلیغات مزاحم نرم افزار پیش فرض سامسونگ را نشان می دهد.

سامسونگ تبلیغات برنامه های کاربردی خود را حذف می کند

سامسونگ تبلیغات برنامه های کاربردی خود را حذف می کند اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.