منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ریزر از قاب جدید iPhone 13 با قابلیت خنک کننده رونمایی کرد

ریزر از قاب جدید iPhone 13 با قابلیت خنک کننده رونمایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ریزر از قاب جدید iPhone 13 با قابلیت خنک کننده رونمایی کرد

ریزر به تازگی از قاب گوشی هوشمند نسل سوم خود برای گیمرهای موبایل چند شات رونمایی کرده است. ویژگی بارز این کیف ها صرف نظر از زیبایی و استحکام بسیار بالای آنها این است که ریزر کیف های جدید آنها را به گونه ای طراحی کرده است که ظاهری جذاب ایجاد کرده و گوشی شما را تا حد ممکن خنک نگه می دارد.

همه ما اکنون می دانیم که بازی مداوم بازی های سنگین به مدت طولانی به احتمال زیاد دمای گوشی هوشمند را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. این پدیده معمولاً تا حدودی آزاردهنده است و بر عملکرد پردازنده و عمر باتری گوشی تأثیر منفی می گذارد (اگرچه ممکن است داستان برای دارندگان تلفن های هوشمند بازی مانند Asus Ragphone 5 Ultimate متفاوت باشد).

ریزر از طراحی به روز شده کیس و ایده های خنک کننده منفعل مطلوب برای ارائه گرمای اضافی از پشت گوشی برای کمک به گیمرهای موبایل استفاده کرده است. از طرف دیگر کیسه های لاستیکی سنتی از تکنیک عایق بندی و بازتاب دما نسبت به گوشی استفاده می کنند.

قسمت عقب جعبه جدید دارای مجاری تهویه کاملاً قابل مشاهده است. احتمالاً از این مجاری برای تخلیه گرمای اضافی تولید شده توسط تلفن هنگام انجام بازی های سنگین استفاده می شود. پشت این حفره ها یک لایه رسانای گرما وجود دارد که گرمای تولید شده را جذب کرده و از بدنه گوشی خارج می کند. اما ریزر اشاره می کند که این تمام ماجرا نیست.

گوشه های جعبه جدید Arctech با TPE (الاستومرهای ترموپلاستیک) تقویت شده اند. این ماده نه تنها یک رسانای حرارتی محسوب می شود. در عوض از پلاستیک های غیرقابل بازیافت برای ساخت آن استفاده می شود. این یکی از مزایای مورد جدید است و پیامدهای زیست محیطی را به حداقل می رساند.

ریزر از قاب جدید iPhone 13 با قابلیت خنک کننده رونمایی کرد

این قاب دارای ظاهری بدون لغزش در خارج است که به گوشی اجازه می دهد محکم در دست باشد و خطر سر خوردن را به حداقل می رساند. حتی از دست دادن تلفن نیز چندان نگران کننده نخواهد بود. زیرا ترکیب پلیمری سخت ضمن تقویت زوایای قاب از دوام بیشتری نسبت به نسل قبل برخوردار است و قادر خواهد بود ضربات قوی را دفع کرده و از دست کاربر محافظت کند.

ریزر ادعا می کند که از یک لایه محافظ ضد میکروبی در بالای بدنه استفاده کرده است. این لایه از رشد باکتری ها در بافت مورد جلوگیری می کند. حتی اگر کاربران تصادفاً مدت طولانی پاک کردن قاب گوشی خود را فراموش کنند.

ریزر از قاب جدید iPhone 13 با قابلیت خنک کننده رونمایی کرد

قاب جدید با پدهای شارژ بی سیم Qi و MagSafe اپل سازگار است که جای تعجب ندارد. بنابراین ، کاربران برای شارژ بی سیم تلفن خود یا استفاده از اتصال 5G مجبور نخواهند بود گوشی را از قاب محافظ خارج کنند. قاب های جدید Razer Arctech و Arctech Pro برای هر چهار مدل سری iPhone 13 از جمله iPhone 13 Mini ، iPhone 13 ، iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max در دسترس خواهد بود. این کیف ها از نظر ظرفیت تبادل حرارتی یکی از بهترین مدل های تولید شده برای پرچمداران جدید اپل هستند. همه کیف ها 44.99 دلار قیمت دارند و منحصراً از طریق وب سایت Razer به فروش می رسند.

ریزر یک قاب جدید iPhone 13 با قابلیت های خنک کننده معرفی کرد که اولین بار در فناوری و اخبار تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.