منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • راه اندازی قابلیت انتقال داده های WhatsApp از iPhone به گوشی های سامسونگ

راه اندازی قابلیت انتقال داده های WhatsApp از iPhone به گوشی های سامسونگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
راه اندازی قابلیت انتقال داده های WhatsApp از iPhone به گوشی های سامسونگ

ماه گذشته ، همزمان با ارائه رسمی گلکسی Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 سامسونگ ، واتس اپ برنامه خود را برای پشتیبانی از انتقال سابقه چت iOS به دستگاه های سامسونگ با سیستم عامل اندروید 10 یا یازده اعلام کرد.

این ویژگی بالاخره امروز منتشر شد. بنابراین اگر کاربر یکی از تلفن های سامسونگ با سیستم عامل Android 10 یا 11 هستید و می خواهید سابقه چت را از iPhone به دستگاه سامسونگ خود منتقل کنید ؛ در این حالت ، این امکان اکنون در اختیار شما قرار دارد.

کل این فرآیند بدون ارسال پیام های کاربر به WhatsApp انجام می شود ، که طی آن تمام پیام های صوتی ، تصاویر و فیلم ها به تلفن سامسونگ منتقل می شود. کاربران با راه اندازی WhatsApp روی دستگاه جدید سامسونگ مجهز به سیستم عامل Android 10 یا 11 می توانند چت های خود را با خیال راحت از iPhone منتقل کنند.البته برای این کار لازم است از کابل USB-C به Lightning استفاده کنید.

این کار اطلاعات حساب ، عکس نمایه ، چت های شخصی و گروهی ، گزارش چت ، فایل های رسانه ای و تنظیمات را به دستگاه جدید منتقل می کند. اما در این فرایند ، سابقه تماس کاربر و نام کاربری منتقل نمی شود. فرآیند انتقال داده نیاز به استفاده از برنامه Samsung Smart Switch دارد و ظاهراً این فرآیند تنها زمانی قابل انجام است که دستگاه سامسونگ شما جدید باشد یا به تنظیمات پیش فرض کارخانه بازنشانی شود.

طبق گفته WhatsApp ، این ویژگی به زودی برای دستگاه های بیشتر Android در دسترس خواهد بود.

راه اندازی قابلیت انتقال داده های WhatsApp از iPhone به گوشی های سامسونگ

قابلیت انتقال داده های WhatsApp از iPhone به گوشی های سامسونگ برای اولین بار در اخبار و فناوری تلفن همراه راه اندازی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.