منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • در آگوست 2021 با 10 ارز دیجیتال برتر آشنا شوید!

در آگوست 2021 با 10 ارز دیجیتال برتر آشنا شوید!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
در آگوست 2021 با 10 ارز دیجیتال برتر آشنا شوید!

دنیای ارزهای رمزنگاری شده این روزها وضعیت خوبی دارد. پس از سقوط و سقوط قیمت عمومی بازار ارزهای رمزنگاری شده ، بیت کوین به عنوان رهبر اصلی این بازار ، با افزایش قیمت خود بالاتر از مقاومت 35 هزار دلاری ، توانست بازار را با خود همراه کند و اکنون این روزها به مقاومت رسیده است. 50 هزار دلار ، تلاش برای صعود قدرتمند.

اما در این بازار علاوه بر بیت کوین ، بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده وجود دارد که توانسته اند در ماه گذشته پول خوبی به صاحبان خود بدهند. علاوه بر ارزهای دیجیتالی بزرگ ، این روزها توکن ها سودهای عجیبی را آرزو می کنند. Sifmon ، Shiba Ino ، Kisho Ino ، Bibi Dodge ، Daddy Dodge ، Wink ، Baby Cake ، Fag و هزاران توکن و سکه دیگر برخی از این نمونه های جذاب هستند.

در این مقاله ، ما می خواهیم 10 کد ارز برتر را بر اساس ارزش بازار یا ارزش کل همه سکه های در گردش بررسی کنیم.

در آگوست 2021 با 10 ارز دیجیتال برتر آشنا شوید!

1- بیت کوین با نماد BTC

ارزش بازار: بیش از 856 میلیارد دلار

همه ما بیت کوین را می شناسیم ، اولین ارز جهان که توسط ساتوشی ناکاموتو ناشناس ایجاد شده است! روشی که تراکنش های بیت کوین کار می کند و در شبکه بلاک چین تأیید می شود ، یک روش اثبات شده است. قیمت هر واحد بیت کوین 5 سال پیش تقریباً 500 دلار بود ، در آگوست 2021 هر واحد بیت کوین تقریباً 45000 دلار قیمت داشت! این یعنی رشد 8900 درصدی!

دهلیز 2

2- دهلیز با نماد ETH

ارزش بازار: بیش از 357 میلیارد دلار

اتریوم دومین نسل از شبکه های بلاک چین است. این شبکه برای علاقه مندان به توسعه برنامه ها ، نرم افزارها و قراردادهای هوشمند کاربردهای زیادی دارد. NFT ها نیز یکی دیگر از ویژگی های این شبکه هوشمند است.

اتریوم از 11 دلار به بیش از 3000 دلار در پنج سال گذشته رسیده است. یعنی رشد معادل 27 هزار درصد!

در آگوست 2021 با 10 ارز دیجیتال برتر آشنا شوید!

3- Binance Quinn با نماد BNB

ارزش بازار: بیش از 70 میلیارد دلار

بایننس یکی از بزرگترین و مشهورترین صرافی های بین المللی در جهان است. این صرافی دارای یک کد ارزی به نام BNB است که کاربران می توانند از آن برای مبادله یا پرداخت هزینه های تأمین مالی استفاده کنند.

Binance Quinn در سال 2017 0.10 دلار قیمت داشت. تا آگوست 2021 ، قیمت BNB به بیش از 419 دلار رسید که نشان دهنده رشد 419 هزار درصدی است.

در آگوست 2021 با 10 ارز دیجیتال برتر آشنا شوید!

4- کاردانو با نماد ADA

ارزش بازار: بیش از 69 میلیارد دلار

کاردانو یک کد ارزی است که دارای قابلیت های جذاب و جالبی است. در کاردانو ، با استفاده از روش های جدید ، زمان تراکنش تسریع می شود و با حذف جنبه رقابتی و حل مشکل تأیید معاملات در سیستم عامل هایی مانند بیت کوین ، زمان معامله تسریع می شود و مصرف انرژی و تاثیرات زیست محیطی کاهش می یابد.

توکن کاردانو در مقایسه با رقبای خود از رشد به اصطلاح بازار عقب مانده است. در سال 2017 ، قیمت آدا 0.02 دلار بود. در آگوست 20221 ، قیمت آدا به 2.11 دلار رسید که نشان دهنده رشد 10 هزار درصدی است.

ارزهای دیجیتال

5- تترا با نماد USDT

ارزش بازار: بیش از 64 میلیارد دلار

تتر در لیست ما یا استیبل کوین است یا ارز رمزنگاری شده با قیمت ثابت. قیمت Teter به ازای هر واحد آمریکایی 1 دلار است ، که از نظر تئوری بدین معناست که قیمت آن از سایر ارزهای رمزنگاری شده پایدارتر است و برای افرادی که نوسانات شدید در بازار فراری را تجربه می کنند مفیدتر است.

در آگوست 2021 با 10 ارز دیجیتال برتر آشنا شوید!

6- موج دار با نماد XRP

ارزش بازار: بیش از 52 میلیارد دلار

XRP ارز دیجیتال ریپل است. این کد ارز برای تسهیل مبادلات ارزی (ارزهای فیات) و سایر کدهای ارزی استفاده می شود.

در ابتدای سال 2017 ، قیمت ریپل تنها 0.006 دلار بود. اما در آگوست 221 ، قیمت ریپل به 1.14 دلار رسید. یعنی 19000 درصد رشد!

در آگوست 2021 با 10 ارز دیجیتال برتر آشنا شوید!

7- دوج کوئین با نماد DOGE

ارزش بازار: بیش از 40 میلیارد دلار

دوج کوین یک رمز ارز است که رشد عجیب خود را مدیون ایلان ماسک و دیگر افراد مشهور و ثروتمندان است. این رمز ارز در سال 2013 فقط برای سرگرمی ایجاد شده است. اما به لطف جامعه ای متعهد و اعضای وفادار و البته الگوهای رفتاری خلاقانه ، به سرعت به یکی از برجسته ترین ارزهای دیجیتال تبدیل شد. جالب اینجاست که دوج کوین محدودیتی در تعداد ندارد و این برای او ضعف محسوب می شود!

قیمت دوج کوین در سال 2017 فقط 0.0002 دلار بود. در آگوست 2021 ، دوج کوین با 0.31 دلار معامله شد. این یعنی افزایش جذاب 155 هزار درصدی!

در آگوست 2021 با 10 ارز دیجیتال برتر آشنا شوید!

8- ارز USD با نماد USDC

ارزش بازار: بیش از 23 میلیارد دلار

دومین استیبل کوین موجود در لیست ما USDC است که عملکردی مشابه Tetra دارد. این سکه نیز با دلار آمریکا اندازه گیری می شود و نسبت 1: 1 با این سکه دارد.

در آگوست 2021 با 10 ارز دیجیتال برتر آشنا شوید!

9- Polkadat با نماد DOT

ارزش بازار: بیش از 34 میلیارد دلار

ارزهای دیجیتال می توانند از تعداد متفاوتی از بلاک چین استفاده کنند. Dot در تلاش است یک شبکه رمزگذاری شده برای اتصال بلاک چین های مختلف ایجاد کند تا بتوانند با هم کار کنند.

از سپتامبر 2020 تا آگوست 2021 ، قیمت Polkadat تقریباً 774، افزایش یافت ، از 2.93 دلار به 25.61 دلار.

در آگوست 2021 با 10 ارز دیجیتال برتر آشنا شوید!

10- سولانا با نماد SOL

ارزش بازار: بیش از 20 میلیارد دلار

سولانا که برای کمک به تأمین مالی DeFi غیر متمرکز ، DApps غیر متمرکز و قراردادهای هوشمند توسعه یافته است ، از ترکیب منحصر به فرد مکانیزم های تأیید تاریخ و سهام برای کمک به شما در پردازش سریع و ایمن تراکنش ها استفاده می کند. SOL ، کد بومی سولانا ، به این پلت فرم قدرت می دهد.

SOL که در سال 2020 وارد بازار شد 0.77 دلار قیمت داشت. در آگوست 2021 ، قیمت سولانا 73.19 دلار بود که 9405 درصد افزایش داشت!

 

بهترین ارزهای دیجیتال موجود در بازار را از کجا بخریم؟

در داخل کشور ، برخی از صرافی های آنلاین سکه ها و توکن های مختلف را خرید و فروش می کنند ، اما مطمئن ترین راه برای خرید سکه ها و توکن های دیجیتال این است که آنها را از پلتفرم های P2P یا همتا به دست آورید ، جایی که کاربران ارزهای دیجیتالی مانند موارد ذکر شده را خرید و فروش می کنند. .. نشانه ها آنها این کار را مستقیماً بین خود انجام می دهند ، بنابراین قیمت سکه ها هم برای خرید و هم برای فروش بهتر خواهد بود.

در حال حاضر ، این یکی از معدود پلتفرم های همتا به همتا است که علاوه بر ارزهای رمزنگاری شده در بازار ، توکن هایی را برای تازه واردان مانند Daddy Dodge ، Baby Dodge ، Baby Cake ، Kishu ، Feg و Shiba Ino در ایران ارائه می دهد. برنامه Arzif به راحتی می توانید از طریق Google Play ثبت نام کنید و صاحب کیف پول مخصوص این توکن ها شوید. بنابراین اگر به تجارت علاقه دارید ، Arzif را نصب کنید و معاملات خود را با این ارز دیجیتالی ویژه آغاز کنید.

برنامه فوق العاده Arzif را بارگیری کنید

لینک دانلود مستقیم

بیایید با 10 ارز دیجیتال برتر در آگوست 2021 آشنا شویم! اولین بار در اخبار و فناوری تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.