منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • حضور Arwan Cloud در آفریقای جنوبی ، همزمان با افتتاح 18 سایت جدید CDN در سراسر جهان

حضور Arwan Cloud در آفریقای جنوبی ، همزمان با افتتاح 18 سایت جدید CDN در سراسر جهان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
حضور Arwan Cloud در آفریقای جنوبی ، همزمان با افتتاح 18 سایت جدید CDN در سراسر جهان

با یک جهش بزرگ و اضافه شدن 18 سایت جدید در نقاط اصلی ترافیک جهان و دو برابر شدن زیرساخت های بین المللی ، Arvan Cloud فاصله زیرساخت محصول شبکه تحویل محتوا (CDN) خود را از رقبای جهانی خود کاهش داده است. اکنون ، دو سال پس از شروع فعالیت Arvan International ، از سیدنی تا کالیفرنیا و سائوپائولو تا ژوهانسبورگ ، CDN Arvan Cloud تحت پوشش قرار می گیرد.

با این افزایش زیرساخت ، مشتریان این محصول نسبت به قبل دسترسی بیشتر و سرعت پاسخگویی بالایی به کاربران نهایی خود خواهند داشت.

18 سایت ابر جدید Arvan در آشبورن ، شیکاگو ، دالاس ، لس آنجلس ، سیاتل ، فرانکفورت ، مادرید ، مسکو ، روتردام ، ورشو ، دبی ، ژوهانسبورگ ، هنگ کنگ ، بمبئی ، سنگاپور ، توکیو ، سیدنی و سائوپائولو راه اندازی شده است.

حضور Arwan Cloud در آفریقای جنوبی ، همزمان با افتتاح 18 سایت جدید CDN در سراسر جهان
پراکندگی سایت CDN CDN از CD Arvan

CDN ابر اروان از این وب سایت ها برای تعیین موقعیت جغرافیایی بازدیدکنندگان سایت تا حد امکان و ارائه مطالب به کاربران وب سایت ها از نزدیک ترین مسیر استفاده می کند. به این ترتیب ، سرعت بارگذاری وب سایت ها به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

در کنار توسعه زیرساخت ها و تحویل مستمر ویژگی های محصول جدید ، شبکه تحویل محتوا (CDN) ، که محبوب ترین محصول اروان است ، اکنون با بیش از 40،000 ، در 10 مورد از شلوغ ترین خدمات جهان در جایگاه دو ساله قرار دارد. مشتریان فعال از 43 کشور جهان

بر اساس گزارش سالانه Arvan Cloud ، اکثر مشتریان خارجی Arvan از هند ، ترکیه ، اندونزی ، پاکستان ، بنگلادش ، آرژانتین ، مصر ، افغانستان ، فیلیپین و چین هستند.

با توجه به اینکه CDN آبر اروان یکی از شبکه های توزیع محتوا در جهان است که دارای قابلیت مسیریابی هوشمند است ، افزودن هر سایتی می تواند عملکرد کاربران Arvan را در ابر تا حد زیادی افزایش دهد.

مسیریابی هوشمند در صورت ازدحام شبکه یا ارتباطات آهسته به طور خودکار کاربر را از طریق مسیرهای متناوب راهنمایی می کند تا با انتخاب بهترین و کوتاهترین مسیر برای ارسال درخواست ، تجربه بهتری را برای کاربران نهایی فراهم کند.

حضور Arwan Cloud در آفریقای جنوبی ، همزمان با افتتاح 18 سایت جدید CDN در سراسر جهان

یکی از پیامدهای این امر افزایش ثبات کاربران CDN است. اکنون همه کاربران ایرانی و خارجی این محصول علاوه بر افزایش سرعت و دسترسی بیش از پیش ، مقاومت بیشتری در برابر حملات DDoS خواهند داشت.

روی پرکاربردترین میز CDNاز جهان ، Arvan Cloud نیز دارای رتبه تک رقمی است. با دو برابر شدن وب سایت های بین المللی Arvan International و بهبود سرعت و افزایش دسترسی و ثبات ، هم از نظر عملکرد و سرعت در جداول مقایسه جهانی و هم از نظر تعداد کاربران موجود در جدول پیش بینی می شود. W3tech، اروان روند صعودی خود را با شدت بیشتری ادامه دهد. محصول در حال حاضر CDN ابر Arvan با Uptime 99به99 درصد به مشتریان شما خدمت می کند.

چشم انداز Arvan Cloud در زمینه زیرساخت و توسعه محصول رقابت با بزرگترین بازیگران جهانی است. همه کاربران CDN Arvan Cloud داخلی و خارجی می توانند ویژگی های مختلف این محصول جهانی را با توجه به نیاز خود سفارشی کرده و خدمات مورد نظر را به کاربران خود ارائه دهند.

حضور ابر Arvan در آفریقای جنوبی برای اولین بار در اخبار و فناوری تلفن همراه همزمان با افتتاح 18 وب سایت جدید CDN در نقاط مختلف جهان ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.