منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تیکتاک رکورد بیش از حد بیشتر دانلود در میان اپلیکیشن های رسانه اجتماعی را کسب کرد

تیکتاک رکورد بیش از حد بیشتر دانلود در میان اپلیکیشن های رسانه اجتماعی را کسب کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تیکتاک رکورد بیش از حد بیشتر دانلود در میان اپلیکیشن های رسانه اجتماعی را کسب کرد

جدیدترین گزارش وبسایت Nikkei Asia نشان داد که پلتفرم رسانه اجتماعی اشتراک ویدیو موسوم به تیکتاک با پیشی گرفتن از فیسبوک ركورد بیش از حد بارگیری اپلیکیشن رسانه اجتماعی در جهان را به خود اختصاص داده است. تا پیش از سال جاری ، اپلیکیشن فیسبوک با قاطعیت در جایگاه نخست قرار گرفت و در این میان عوامل متغیری ادامه داد که باید میلیون ها کاربر را به سوی آن سوق داد.

در حال حاضر فیسبوک مجموعا رکورد بیش از 1 تریلیون باری اپلیکیشن خود را در اختیار دارد. رشد میزان دانلود تیکتاک مدیون عامل عاملی در کنار یکدیگر از جمله شیوود فراگیر ویروس کرونا در جهان بود.

این پدیده با اجرای قرنطینه بیش ازمدت در سراسر جهان طی سال 2020 افزایش یافت. چنین وضعیتی شد تا میزان استقبال از پلتفرم اشتراک ویدیوهای کوتاه در میان گروه های مختلف جمعیت شامل افراد میلیونی کاربر نوجوان و جوان و حتی افرادی مسن فارغ از جنسیت نیاز به شکل چشمگیری افزایش یافت.

پیش ازتر و در دوره ریاست جمهوریتی دونالد ترامپ ، دولت آمریکا از اپلیکیشن های مورد نظر مانند تیکتاک و ویچت را ممنوع اعلام کرد بود ؛ اما با روی کار آمدن دولت باید و تغییر اولویت های دولت جدید ، روند رشد مخاطبان تیکتاک تسریع شد. لغو ممنوعیترها توسط دولت باید ، افزایش تعداد مشترک تیکتاتک در ایالات متحدهمتحده را بهدنبال داشت.

تیکتاک رکورد بیش از حد بیشتر دانلود در میان اپلیکیشن های رسانه اجتماعی را کسب کرد

ویدیوهای بسیار کوتاهمدمدتی که با استفاده از اپلیکیشن تیکتاتک تولید شده اند ؛ سرشار از انرژی ، آموزش ، سرگرمی و تعداد زیادی فعالیت های دیگر هستند. این فعالیتها به آسانی می تواند مخاطبان را جذب کند. ویدیوهای کوتاه و بسیار سریع تولید شده توسط تیکتاتک ماهیتی سرگرم کننده هستند و دارای اطلاعات محدود هستند. مدت این ویدیوها بین 9 تا 15 ثانیه متغیر بوده و به لطف ارائه جدید ، تولید محتوای ویدیویی با مدت زمان 3 دقیقه امکان پذیرپذیری است.

تیکتاک رکورد بیش از حد بیشتر دانلود در میان اپلیکیشن های رسانه اجتماعی را کسب کرد

موفقیت تیکتاک با برخی برنامه های مشابه و محبوب در Instagram Reels و Youtube shorts قابل مشاهده است. تیکتاک در دوران پسا پاندمی نیز برای هنرمندان عمل کرد و این افراد به منظور ایجاد نگرانی های شخصی و بروز استعدادهای خود از پلتفرم مذکور استفاده کردند. اگرچه می توانید بعنوان پلتفرم های رسانه اجتماعی کماکان با مسائل مربوط به حریم خصوصی و رمزنگاری موجود هستید ؛ اما ظاهرا تیکتاک حتی بدون این ملاحظات کنترلی نیز به روند شکوفایی خود ادامه داد.

نوشته تیکتاک رکورد بیش از حد بیشتر در میان اپلیکیشن های رسانه اجتماعی کسب کرد اولین بار در اخبار فناوری و موبایل پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.