منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توکن MINIFOOTBALL چیست و چگونه آن را خریداری کنیم؟!

توکن MINIFOOTBALL چیست و چگونه آن را خریداری کنیم؟!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توکن MINIFOOTBALL چیست و چگونه آن را خریداری کنیم؟!

دنیای توکن ها ، دنیای ارزهای دیجیتال یا به طور کلی دنیای ارزهای رمزنگاری شده ، فضایی عجیب و در عین حال بسیار جذاب است. با ظهور الگوهای رفتاری زیبا و سرگرم کننده ، این فضا برای تعداد زیادی از افرادی که در این بازار حضور دارند جذابیت بیشتری پیدا می کند.

شبکه Smart Bainance China که متعلق به صرافی معتبر و بین المللی Bainance است ، تاکنون میزبان تعداد زیادی توکن جدید مانند Baby Dodge Quinn ، Daddy Dodge ، Safe Moon ، Binamon ، Baby Cake و .. بوده است.

توکن MiniFootall سعی می کند فاصله بین دوج کوین و بازیکنان و طرفداران آن را پر کند. این علامت که از گروه میم ها می آید ، با لوگوی سگ معروف شیبا اینو با یک توپ فوتبال در دهان خود وارد این جهان شد.

یکی از جالب ترین اهداف و البته کلمات تیم سازنده این نشانه تازه متولد شده این است که جمعیت طرفداران فوتبال و طرفداران دوج کوین آنقدر زیاد است که اگر در کنار هم باشند ، می توانند قدرت زیادی به دست آورند و دگرگون شوند. بازار.!

توکن MINIFOOTBALL چیست و چگونه آن را خریداری کنیم؟!

مینی فوتبال در وب سایت رسمی خود می گوید:

تیم توسعه ما فوتبال را دوست دارد و در عین حال دنیای رمزنگاری را نیز دوست دارد. با هم می توانیم بر موانع توسعه فائق آییم و یک جامعه جهانی بزرگ بسازیم.

توکن مینی فوتبال ترکیبی از این دو دنیای جذاب یعنی فوتبال و رمزنگاری است. امیدواریم بتوانیم یکی از بزرگترین جوامع تاریخ رمزنگاری را ایجاد کرده و فرصتهای جدید و بی نظیری را برای ورود طرفداران و تازه واردان به این بازار ایجاد کنیم!

توکن MINIFOOTBALL چیست و چگونه آن را خریداری کنیم؟!

اما این علامت ؛ مانند سایر دوستان خود که در شبکه BSC با استاندارد BEP20 معروف هستند. درست مانند سیف مون ، Baby Dodge ، Baby Cake و است دارای مالیات فروش جداگانه هستند. به طور کلی ، 13 درصد مالیات توسط فروشندگان این توکن از شبکه مینی فوتبال اخذ می شود.

از این تعداد ، 13 درصد:

1 درصد از هر تراکنش به طور خودکار بین صاحبان مینی فوتبال تقسیم می شود.

4 درصد در مبادله غیر متمرکز وجوه پنکیک سپرده گذاری می شود.

8 درصد از این مالیات به مجموعه پاداش های مینی فوتبال پرداخت می شود.

در مرحله ای که در وب سایت مینی فوتبال انجام شده است ، این علامت در مرحله سوم خود قرار دارد. تبلیغات خود را بسیار گسترده در دنیای فوتبال شروع کنید. فوتسال همچنین مدعی است که بسیاری از فوتبالیست ها تا کنون از این نشانه جدید حمایت کرده اند.

توکن MINIFOOTBALL چیست و چگونه آن را خریداری کنیم؟!

از مهمترین بازیکنان ذکر شده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مارسلو از رئال مادرید اسپانیا

    آردا توران از گالاتاسرای ترکیه

    ماریانو دیاز از رئال مادرید اسپانیا

    آرتور ویدال از اینتر میلان ایتالیا

قیمت توکن برای مینی فوتبال:

نشان کوچک فوتبال ؛ تازه متولد شده بود و در عین حال پمپ توانست قیمت مناسبی داشته باشد. این علامت با نماد MINIFOOTBALL تنها در هفته گذشته موفق به افزایش بیش از هزار درصدی قیمت شد و حجم معادلات روزانه آن به 10 میلیون دلار رسید.

تعداد واحدهای مینی فوتبال 100P یا 100،000،000،000،000،000 است! به گفته سایت دیجیتال کوین پرایس ، هزینه توکن مینی فوتبال تا پایان سال 2021 0.00 میلیارد دلار برآورد شده است. این سایت می گوید هزینه این توکن تا پایان سال 2025 0.00000014 دلار است.

 

با این حال ، به خاطر داشته باشید که ورود به بازار ارزهای رمزنگاری شده ، به ویژه خرید و فروش ارزهای دیجیتال و توکن برای نوزادان ، بسیار خطرناک است. پس حتما بخرید ؛ تحقیقات خود را کاملاً انجام دهید.

آدرس اختصاصی یا آدرس قرارداد هوشمند در شبکه BSC فوتسال:

0xd024ac1195762f6f13f8cfdf3cdd2c97b33b248b

مینی فوتبال را از کجا بخریم؟

با توجه به تازگی این علامت ، خرید مینی فوتبال بسیار دشوار است ، اما همچنان صرافی ایرانی است آرزیف در کشور ما این کار را برای مصرف کنندگان ایرانی بسیار آسان کرده است. شما می توانید به راحتی با پیوستن به آرزیف و استفاده از ریال ، مینی فوتبال بخرید و نگه دارید. همچنین امکان بارگیری این توکن در هر کجا که می خواهید وجود دارد.

بنابراین ، اگر به فوتبال مینی علاقه دارید ، Arzif را نصب کنید و تجارت این ارز دیجیتال ارزشمند را شروع کنید.

برنامه فوق العاده Arzif را از Google Play بارگیری کنید

برنامه فوق العاده Arzif را بارگیری کنید از مایکت

لینک دانلود مستقیم

MINIFOOTBALL چیست و چگونه می توان آن را خرید؟ اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.