منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تلگرام قابلیت انتقال چت از iOS به Android را در برنامه WhatsApp به چالش می کشد

تلگرام قابلیت انتقال چت از iOS به Android را در برنامه WhatsApp به چالش می کشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تلگرام قابلیت انتقال چت از iOS به Android را در برنامه WhatsApp به چالش می کشد

رقابت بین پلتفرم های WhatsApp و Telegram بر هیچکس پوشیده نیست و این راه را برای آغاز فصل جدیدی از رویارویی این دو سرویس در شبکه اجتماعی توییتر هموار کرد. تلگرام اخیراً س sال طعنه آمیزی با عنوان “اکنون چند سال است؟” او رقیب دیرینه خود را به سخره گرفت. راه اندازی حساب کاربری رسمی WhatsApp برای اعلام قابلیت انتقال چت از iOS به Android ، پلتفرم پیام رسانی که توسط برادران دوروف راه اندازی شده است ، این سوال را مسخره کرده و از قضا این سوال را مطرح کرده است.

واتس اپ به تازگی امکان انتقال چت بین گوشی های آیفون و اندروید را اعلام کرده است و چند روز پیش پستی را در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرد. تلگرام بعدها از این اقدام به عنوان طنز استفاده کرد و آن را در شبکه اجتماعی خود مسخره کرد. تلگرام همچنین به کاربران فیس بوک خدمات چت اختصاصی خود را یادآوری کرد که پلتفرم این شرکت قبلاً قابلیت پشتیبان گیری خودکار از تمام چت ها در ابر را اجرا کرده است. به این ترتیب ، کاربران تلگرام می توانند بدون نیاز به انتقال داده ، از پلت فرم اندروید به iOS یا بالعکس مهاجرت کنند.

تلگرام همچنین عملکرد WhatsApp را مسخره می کند. زیرا این ویژگی جدید هنوز به طور کامل منتشر نشده است. در واقع ، این ویژگی فقط امکان انتقال چت ها را از iOS به اندروید می دهد و روند معکوس امکان پذیر نیست. همچنین ، این ویژگی برای همه دستگاه های Android م notثر نیست و فقط در دستگاه های ساخت سامسونگ قابل استفاده است.

اگرچه تلگرام از نظر عملکرد بسیار جلوتر از WhatsApp است. اما برنامه پیام رسانی فوری فیس بوک ، با بیش از 2 میلیارد کاربر فعال ماهانه ، همچنان محبوب ترین پلتفرم جهان است. اما این روند کم و بیش در حال تغییر است و کاربران بیشتری از WhatsApp به تلگرام مهاجرت می کنند. برنامه تلگرام اخیراً رکورد بیش از 1 میلیارد بارگیری در فروشگاه Google Play را شکست.

تلگرام قابلیت انتقال چت از iOS به Android را در برنامه WhatsApp به چالش می کشد

تلگرام در سال 2013 راه اندازی شد و از همان ابتدا خود را به عنوان بزرگترین رقیب واتس اپ معرفی کرد. با این حال ، تلگرام از نظر تعداد کاربران رقیب جدی WhatsApp محسوب نمی شود. اما واقعیت این است که تلگرام از نظر عملکرد ، امنیت ، حریم خصوصی و فواصل راه اندازی بسیار برتر از WhatsApp است. البته هند بزرگترین بازار تلگرام است و 22 درصد از کل برنامه های کاربردی را به خود اختصاص داده است.

روسیه و اندونزی در رده های بعدی قرار دارند. بنابراین ، تلگرام پانزدهمین برنامه ای است که بیش از یک میلیارد بار دانلود را ثبت می کند. اما این رقم برابر با تعداد کاربران برنامه نیست. از این منظر ، تلگرام در طیف وسیعی از برنامه ها مانند Instagram ، Facebook ، WhatsApp ، Messenger ، Snapshot ، Spotify و Netflix طبقه بندی می شود.

تلگرام قابلیت انتقال چت از iOS به اندروید را در برنامه WhatsApp ، برای اولین بار در اخبار و فناوری تلفن همراه نشان داد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.