منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تلاش های چین برای مبارزه با اعتیاد به قمار در نهایت درآمد اپل و گوگل را کاهش می دهد

تلاش های چین برای مبارزه با اعتیاد به قمار در نهایت درآمد اپل و گوگل را کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تلاش های چین برای مبارزه با اعتیاد به قمار در نهایت درآمد اپل و گوگل را کاهش می دهد

اگر از طرفداران بزرگ بازی های ویدئویی موبایل هستید ؛ در این مورد ، چین مکان مناسبی برای زندگی نیست. در پایان ماه گذشته ، این کشور قوانین جدیدی را تصویب کرد. این قوانین زمان بازی کودکان زیر 18 سال را در هفته به شدت محدود می کند.

قانون جدید توسط دفتر ملی مطبوعات و انتشارات چین اعلام شد ، بر اساس آن مدت بازی های ویدئویی برای افراد زیر 18 سال محدود به 1 ساعت در روز و بین ساعت 8 شب تا 21 شب آخر هفته است. و تعطیلات قانونی است

دولت چین مجوز بازی های جدید برای App Store و Google Play Store را برای کاهش اعتیاد نوجوانان به بازی ها متوقف کرد

قانون جدید محدودیت های شدیدی را بر گذشته اعمال می کند. طبق قوانین وضع شده در سال 2019 ، افراد زیر 18 سال می توانند در اکثر روزهای هفته به مدت 1 ساعت بازی های ویدئویی انجام دهند. دانیال احمد ؛ “در حال حاضر ، بیش از 110 میلیون کودک خردسال در چین مشغول بازی های ویدئویی هستند و انتظار می رود محدودیت های جدید باعث کاهش تعداد بازیکنان و میزان وقت آنها برای بازی و بودجه سرمایه گذاری شده در آنها شود.” افراد باید زیر 18 سال این منطقه را کاهش دهند.

تلاش های چین برای مبارزه با اعتیاد به قمار در نهایت درآمد اپل و گوگل را کاهش می دهد

دولت چین روند صدور مجوز برای نوجوانان برای مبارزه با اعتیاد به بازی های ویدئویی را به طور موقت متوقف کرد

یک روزنامه دولتی قبلی مقاله ای را مقایسه کرده بود که بازی های ویدئویی را با مواد مخدر مقایسه می کرد. این نظریه بعداً حذف شد و مقاله مورد تجدید نظر قرار گرفت. به گفته دانیل احمد ، 720 میلیون بازی باز در چین زندگی می کنند و 110 میلیون نفر از آنها زیر 18 سال سن دارند. دفتر مطبوعات و انتشارات ملی در بیانیه ای اعلام کرد: اعتیاد به قمار بر مطالعات انسانی و زندگی عادی تأثیر گذاشته است و بسیاری از والدین را ناامید کرده است.

روزنامه South China Morning Post امروز گزارش داد که چین مجوز بازی های ویدئویی را متوقف کرده است. عناوین بازی های معلق را می توان در صف مجوزهای آنلاین مشاهده کرد. این بازی ها همچنین شامل عناوین موجود در App Store است. نهادهای نظارتی چین تصمیم گرفته اند پروسه لازم برای صدور مجوز را متوقف کنند.

به گفته وب سایت AppleInsider ، منابع خبری در این جلسه اعلام کردند که همه چیز به حالت تعلیق درآمده است. به گفته یکی از منابع ، نهادهای نظارتی مجوز بازی های ویدئویی را متوقف کرده اند. زیرا آنها معتقدند که روند تأیید عناوین بازی جدید در 6 ماه اول امسال بسیار شدید شده است. اگرچه به نظر می رسد این اقدام موقتی است ؛ اما یک منبع خبری مدعی است که دولت چین قصد دارد مقررات جدید را برای مدت نامحدودی اجرا کند.

مقامات چینی انتظار دارند اعتیاد به بازی های ویدئویی در این کشور کاهش یابد و دولت چین معتقد است که کاهش تعداد بازی های جدید موجود به تحقق این هدف کمک می کند. یک منبع خبری دیگر مدعی است که نهادهای نظارتی چینی مجوز بازی های ویدیویی جدید را به حالت تعلیق درآورده اند تا فرصت کافی برای ارائه برنامه ای روان و موفق برای کاهش اعتیاد به بازی های ویدئویی در این کشور فراهم شود.

ممنوعیت مجوز بازی های ویدئویی قبلی در چین درآمد App Store و Play Store را کاهش داد

بین مارس و دسامبر 2018 ، نهادهای نظارتی چین از صدور مجوز برای همه بازی های ویدئویی خودداری کردند. ماه گذشته ، این کشور از صدور مجوز برای همه بازی های ویدئویی خودداری کرد. در حالی که محدودیت های قبلی برای بازی های ویدئویی 9 ماه به طول انجامید ؛ اما هیچ جزئیاتی در مورد مدت محدودیت های فعلی منتشر نشده است.

چین توسعه دهندگان بازی های ویدئویی را ملزم به اخذ مجوز رسمی از دولت کرده است. در حالی که فروشگاه های برنامه های Android مانند Google Play Store مراحل مجوز را در سال 2016 آغاز کردند ؛ اما App Store اپل تا سال گذشته نیازی به مجوز برنامه نویس نداشت. هنگامی که چین مجوز بازی های ویدئویی را در بیشتر سال 2018 متوقف کرد ؛ تیم کوک ؛ مدیرعامل اپل و Luca Mastery ؛ مدیر مالی شرکت به پیامدهای مالی این اقدام بر درآمد App Store اشاره کرد.

در پی از سرگیری روند صدور مجوز بازی های ویدئویی توسط دولت چین ، مدیران اپل اعلام کردند نگرانی های این شرکت در مورد درآمد App Store کاهش یافته است. با این حال ، اقدام اخیر برای کاهش اعتیاد به بازی های ویدئویی ، درآمد App Store اپل و فروشگاه Google Play را کاهش می دهد. اما عواقب چنین تصمیمی بر شرکت های چینی بازی های ویدئویی مانند Tencent و NetEase نیز تأثیر خواهد گذاشت.

رسانه های دولتی چین هنوز نگران آخرین تلاش های تنظیم کننده چینی برای دور نگه داشتن نوجوانان از آن چیزی هستند که چینی ها آن را به عنوان یک سرگرمی بسیار اعتیادآور می دانند. آنها هیچ خبری منتشر نکرده اند.

اقدامات چین برای مبارزه با اعتیاد به قمار در نهایت درآمد اپل و گوگل را کاهش می دهد و اولین بار در فناوری و اخبار تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.