منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تعداد کاربران سیستم عامل Huawei Harmony به 70 میلیون نفر رسید

تعداد کاربران سیستم عامل Huawei Harmony به 70 میلیون نفر رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تعداد کاربران سیستم عامل Huawei Harmony به 70 میلیون نفر رسید

هواوی سیستم عامل تلفن همراه خود را با نام Harmony به علاقه مندان سراسر جهان معرفی کرده است. در ژوئن سال جاری ، مدیرعامل وعده داد که حداقل 100 محصول این شرکت از نسخه پایدار سیستم عامل بهره مند خواهند شد. به گفته رسانه های چینی ، این سنگ بنای سیستم عامل است و هواوی در حال تحقق است.

امروز هوآوی تایید کرد که 70 میلیون دستگاه تحت برند این شرکت به سیستم عامل Harmony ارتقا یافته اند. گزارشات نشان می دهد که حدود 100 محصول از شرکت چینی واجد شرایط انتقال به سیستم عامل هستند.

کاربران سیستم عامل و علاقه مندان می توانند از ماه آوریل به سیستم عامل Harmony مهاجرت کنند. با این حال ، طبق برنامه هواوی ، اولین گروه از دستگاه های این شرکت ممکن است این سیستم عامل را از دوم ژوئن سال جاری دریافت کنند.

سیستم عامل هارمونی که کمتر از سه ماه طول کشید تا به 70 میلیون کاربر برسد ، ابتدا در اختیار کاربران دستگاه های هواوی و آنر در چین قرار گرفت و سپس در اختیار کاربران سراسر جهان قرار گرفت. تعداد محدودی دستگاه نصب خواهد شد.

انتظار می رود دستگاه های بیشتری از این شرکت به سیستم عامل خود هواوی ارتقا یابد. شایعه شده است که حتی گوشی های قدیمی سری هواوی میت 9 که در سال 2016 معرفی شده اند نیز از دریافت این سیستم عامل بی نصیب نخواهند ماند.

از سوی دیگر ، هوآوی تمام تلاش خود را کرده است تا کاربران خود را از تغییر دستگاه و مهاجرت به محصولات سایر تولیدکنندگان گوشی های هوشمند منصرف کند. از جمله اقدامات شرکت در این زمینه می توان به ارتقای فیزیکی حافظه برای ذخیره گوشی های هوشمند قدیمی این شرکت با قیمت مناسب اشاره کرد.

تعداد کاربران سیستم عامل Huawei Harmony به 70 میلیون نفر رسید ، اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.