منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تست باتری iPhone 13 Pro Max اپل نشان می دهد که بسیار خوب شارژ شده است

تست باتری iPhone 13 Pro Max اپل نشان می دهد که بسیار خوب شارژ شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تست باتری iPhone 13 Pro Max اپل نشان می دهد که بسیار خوب شارژ شده است

وقتی اپل گوشی های سری آیفون 13 خود را عرضه کرد ؛ ادعاهای این شرکت در مورد شارژ گوشی هایش تا حدودی مبهم بود. در واقع ، اپل تنها اعلام کرد که شارژ باتری مدل های جدید آیفون در مقایسه با مدل های نسل قبلی از 1.5 به 2.5 ساعت افزایش یافته است. ظرفیت باتری های استفاده شده در آیفون های جدید بیشتر مشخص شد و مشخص شد که ادعای اپل برای بهبود شارژ باتری 2.5 ساعته اغراق آمیز نیست.

یکی از کاربران یوتیوب به نام Mrwhosetheboss تست باتری را روی تمام مدل های سری آیفون 13 انجام داد و نتایج آزمایش را با مدل های نسل قبلی گوشی های اپل مقایسه کرد. نتایج در نهایت شگفت انگیز است ؛ زیرا باتری آیفون 13 پرو مکس تقریباً 10 ساعت (به طور دقیق تر ، 9 ساعت و 52 دقیقه) رکورد شارژ را ثبت کرده است.

حتی کوچکترین عضو خانواده آیفون 13 ، آیفون 13 مینی ، رکورد شارژ 6 ساعت و 26 دقیقه را ثبت کرد. برای مقایسه ، توجه به این نکته جالب است که مدلهای قدیمی iPhone ، مانند iPhone 12 ، فقط 5 ساعت و 54 دقیقه دوام آوردند.

شارژ باتری آیفون 11 4 ساعت و 20 دقیقه بود. آیفون SE 2020 نیز با رکورد شارژ فقط 3 ساعت و 38 دقیقه بسیار ناامید کننده بود. برای مشاهده فیلم تست باتری iPhone 13 Pro Max اینجا را کلیک کنید.

تست باتری iPhone 13 Pro Max اپل نشان می دهد که بسیار خوب شارژ شده است

شایان ذکر است که آزمون فوق به سختی یک آزمایش علمی تلقی می شود و الزاماً الگوی کاربر واقعی را نشان نمی دهد. اما بدون شک ، باتری استفاده شده در iPhone 13 Pro Max بسیار قدرتمند است و کاربران به دنبال دلیلی برای به روزرسانی گوشی خود خواهند بود. در این حالت ، فقط شارژ باتری می تواند چنین تصمیمی را توجیه کند.

تست باتری iPhone 13 Pro اپل نشان می دهد که بسیار خوب شارژ شده است ، اولین بار در فناوری تلفن همراه و اخبار ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.