منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تا 70٪ تخفیف برای سفارش غذا با اسنیپ سوپراپ!

تا 70٪ تخفیف برای سفارش غذا با اسنیپ سوپراپ!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تا 70٪ تخفیف برای سفارش غذا با اسنیپ سوپراپ!

منتظر “کمپین عالی ضربه سریع” با تخفیفات هیجان انگیز در شهرهای مختلف سراسر کشور باشید! از 11 سپتامبر ، به مدت یک هفته ، می توانید غذای مورد علاقه خود را در بهترین رستوران ها با حداکثر 70 درصد تخفیف در سرویس غذای اسنپا سفارش دهید.

تخفیفات ویژه

شاید یک رستوران یا مرکز آماده سازی غذا هنگام خرید غذا به شما تخفیف بدهد! اما با اسنوپ اسنیپ ، این فرصت را دارید که از تخفیف های باورنکردنی در بهترین رستوران ها برخوردار شوید و از سفارش غذای خود بیشتر لذت ببرید!

اسنیپ از 8 شهریور تا 8 اکتبر 20 درصد تخفیف در منوی غذاهای مورد علاقه شما در شهرهای همدان ، بوشهر ، اراک ، بندرعباس ، اردبیل ، بجنورد و زنجان دارد. شما یک ماه فرصت دارید تا غذای مورد علاقه خود را از بین رستوران های شهر انتخاب کرده و به صورت آنلاین با قیمتی ارزان تر از منوی رستوران سفارش دهید.

علاوه بر این ، از 11 تا 12 سپتامبر ، در شهرهای مذکور ، علاوه بر تهران ، مشهد ، شیراز ، اصفهان ، تبریز ، اهواز ، کرج ، قم ، رشت ، قزوین ، ارومیه و ساری مهمان تخفیفات ویژه اسنپ فود هستید. (با 70 درصد تخفیف) این هفته می توانید غذای مورد علاقه خود را تا 70 درصد ارزان تر سفارش دهید.

فقط با چند کلیک

برای استفاده از تخفیف های باورنکردنی “کمپین بزرگ SNAP” ، کافی است وارد سرویس “Food” در برنامه فوق العاده SNAP شوید و غذای مورد علاقه خود را از بین گزینه های نمایش داده شده در ساعت ثبت سفارش ناهار یا شام انتخاب کنید.

در حال حاضر ، بیش از 15000 رستوران در بیش از 200 مکان در سراسر کشور در سرویس غذایی Snap Super-op وجود دارد.

تا 70٪ تخفیف برای سفارش غذا با اسنوپ اسنیپ! اولین بار در اخبار و فناوری تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.