منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با 4 مرد تأثیرگذار در بازار رمزنگاری آشنا شوید

با 4 مرد تأثیرگذار در بازار رمزنگاری آشنا شوید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
با 4 مرد تأثیرگذار در بازار رمزنگاری آشنا شوید

بسیاری از ما وقتی به نقاشی یک عکس برای افراد مشهور می رسیم ، یک رفتار معمولی داریم. کلمات و ایده های این افراد ، که ما اکنون آنها را تأثیرگذار می نامیم ، می تواند تأثیر عمیقی بر ما بگذارد. اما وقتی صحبت از تأثیر افراد تأثیرگذار در بازار ارزهای دیجیتال می شود ، این سال مطرح می شود که این افراد تا چه حد قادر به تأثیرگذاری بر مخاطبان خود هستند؟ یا حتی یک قدم به جلو بردارید و باعث جهش قیمت در ارزهای رمزنگاری شده شوید؟

این امکان وجود دارد که افراد تأثیرگذار تغییرات کوچکی در قیمت یا وضعیت ارزهای دیجیتال ایجاد کنند ، اما واقعیت متفاوت است. نگاهی گذرا به توسعه بازار ارزهای دیجیتال نشان می دهد که افراد تأثیرگذار نقش مهمی در توسعه بازار ارزهای رمزنگاری شده ایفا می کنند. اما این افراد چه کسانی هستند؟

  • ماسک ایلان

اگر از طرفداران ارزهای رمزنگاری شده هستید ، احتمالاً نام ایلان ماسک را بارها شنیده اید. ایلان ماسک یکی از تأثیرگذاران ارز دیجیتال است که با توییت های متناقض خود موفق شد بارها به بازار ارزهای رمزنگاری شده آسیب برساند و قیمت ارزهای دیجیتال را افزایش یا کاهش دهد. در روزهای اخیر ، ما به وضوح می بینیم که چگونه او با توییت های خود قیمت نوسانات دوج کوین را متغیر کرده است.

با 4 مرد تأثیرگذار در بازار رمزنگاری آشنا شوید

برای اولین بار در نوامبر 2019 ، ایلان ماسک در یکی از توییت های خود از دوج کوین نام برد. مدت کوتاهی پس از توییت خود ، دوج کوین از 0.002 دلار به 0.004 دلار افزایش یافت.

در فوریه 2020 ، تنها با توییت کردن کلمه Doge ، قیمت دوج کوین تنها در چهار روز 120 درصد افزایش یافت. توییت های ایلان ماسک برای دوج کوین در ماه های بعد ادامه یافت. در چند روز گذشته ، با توئیتی در حمایت از این ارزهای رمزپایه ، قیمت دوج کوین افزایش یافته است ، در حالی که روند بازار قبلاً در حال کاهش بود.

  • جک دورسی

مدیر عامل توییتر ، جک دورسی ، یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار بر ارزهای دیجیتال است که بارها به بازار ارزهای رمزنگاری شده ، به ویژه بیت کوین علاقه نشان داده است. خبر فروش اولین توئیت در شبکه اجتماعی توییتر ، توسط جک دورسی ، مدت هاست عنوان اصلی بازار ارزهای رمزنگاری شده است.

با 4 مرد تأثیرگذار در بازار رمزنگاری آشنا شوید

جک دورسی نقش مهمی در پذیرش بیت کوین ایفا کرده است و در سالهای اخیر با خرید مقدار قابل توجهی بیت کوین نشان داده است که معتقد است بیت کوین هنوز سلطان ارزهای دیجیتال است. نگاهی به فعالیت های اقتصادی جک دورسی نیز نشان می دهد که او هرگز حمایت خود از بیت کوین را پس نگرفت.

دورسی بارها در توییتر درباره ارزهای رمزنگاری شده اظهار نظر کرده است. او همچنین در تازه ترین توییت خود اعلام کرد که بیت کوین آینده توییتر خواهد بود. قیمت بیت کوین پس از نظرات مثبت جک دورسی جهش کرد.

جک دورسی نه تنها بر ارزهای دیجیتال تأثیرگذار است ، بلکه خود را به عنوان یک کارآفرین برتر معرفی کرده است. امروزه بسیاری از مردم او را در توییتر دنبال می کنند تا از آخرین اخبار دنیای ارزهای رمزنگاری شده بی خبر باشند.

  • دیوید مارکوس

علاوه بر توییتر ، یکی از بسترهایی که می توان تأثیرگذار ارزهای دیجیتال را در آن ردیابی کرد ، فیس بوک است. دیوید مارکوس ، سرپرست پروژه Libera در فیس بوک ، یکی از افرادی است که مدتهاست به عنوان طرفدار بیت کوین شناخته می شود. این شهرت پس از آغاز فعالیت حرفه ای خود در زمینه ارزهای رمزنگاری شده دو برابر شد.

با 4 مرد تأثیرگذار در بازار رمزنگاری آشنا شوید

مارک زاکربرگ هنگام کار در فیس بوک به دیوید مارکوس مراجعه کرد. نتیجه این همکاری ایجاد پروژه پرشور Libra یا ارز دیجیتال فیس بوک است.

اگرچه قرار بود ارز دیجیتالی Libra به طور رسمی در پایان سال 2019 شروع به کار کند ، اما این امر تاکنون اتفاق نیفتاده است. شاید مهمترین دلیل آن نگرانی مقامات دولتی در سراسر جهان از بی ثباتی اقتصاد جهانی باشد. همزمان با مذاکره فیس بوک با قانونگذاران ، اخبار ارز توسط فعالان ارزهای دیجیتال دنبال می شود.

قطعاً یکی از بهترین منابع برای دریافت آخرین اخبار ارز Libra ، دنبال کردن صفحه فیس بوک دیوید مارکوس است. اگرچه نمی توان گفت که مارکوس در افزایش یا کاهش قیمت ارزهای رمزنگاری شده به اندازه ایلان ماسک یا جک دورسی نقش دارد ، اما دنبال کردن یک چهره مشهور در فیس بوک برای ارزهای رمزنگاری شده مطمئناً می تواند در ارزیابی بازار ارزهای رمزنگاری شده بسیار مثر باشد.

  • پل دورف

یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار در زمینه ارزهای دیجیتال ، موسس و مدیرعامل تلگرام پاول دورف است. پاول دورف یکی از افرادی است که پس از راه اندازی کسب و کار خود در بازار ارزهای رمزنگاری سر و صدای زیادی به پا کرد.

با 4 مرد تأثیرگذار در بازار رمزنگاری آشنا شوید

با افزایش محبوبیت هر ساله تلگرام ، او تصمیم گرفت شبکه بلاک چین مخصوص خود را برای تلگرام ایجاد کند. در آن زمان ، در سال 2018 بود که پل دورف با فروش خصوصی توکن های خود مقدار قابل توجهی سرمایه جمع آوری کرد و بر ارزهای دیجیتال و بلاک چین تأثیرگذار شد.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید اگرچه توییتر در فضای ارزهای دیجیتال از سایر شبکه های اجتماعی تأثیرگذارتر است ، اما باید بگوییم که بیشتر فعالان تلگرام از نفوذ بیشتری برخوردارند. زیرا به نظر می رسد گروه های مالی در این زمینه فعالیت بیشتری دارند. از سوی دیگر ، آنها بر واقعیت بازار و جزئیات آن تمرکز می کنند.

اما باید بدانیم که …

واقعیت این است که افراد تأثیرگذاری مانند ایلان ماسک قوانین بازی در دنیای ارزهای رمزنگاری شده را می شناسند و برای رسیدن به اهداف خود استراتژی موثری را طراحی کرده اند. بنابراین ، اظهارات افراد تأثیرگذار در شبکه های اجتماعی ، اگرچه می تواند هشداری برای شرکت کنندگان در بازار ارزهای رمزنگاری شده باشد ، اما نباید به عنوان سیگنالی برای خرید و فروش ارز دیجیتال تلقی شود. به یاد داشته باشید که استراتژی معاملاتی کلید موفقیت در بازار سرمایه است.

اگر می خواهید وارد این بازار شوید ، باید از بسترهای معتبر برای این کار استفاده کنید. خرید ارز دیجیتال در والکس و معامله در این بازار یکی از مطمئن ترین روش ها برای تجارت ارزهای رمزنگاری شده است. همچنین ، به خاطر داشته باشید که دنبال کردن اخبار ارزهای دیجیتال در رسانه های اجتماعی می تواند باعث ایجاد ترس و اضطراب در شما شود. می توانید جدیدترین اخبار زمان واقعی و آموزش ارزهای رمزنگاری شده را در Walks بخوانید.

بدانید که 4 مرد تأثیرگذار در بازار رمزنگاری برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.