منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با رعایت این نکات در بازی Civilization VI جهان را فتح کنید.

با رعایت این نکات در بازی Civilization VI جهان را فتح کنید.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تمدن ششم

به عنوان یکی از بزرگترین و متنوع ترین فرنچایزهای بازی در تمام دوران ، روشهای مختلفی برای نزدیک شدن به تمدن در این بازی وجود دارد. Civilization VI پیچیده ترین عنوان این مجموعه است ، هوش مصنوعی جدید ، یادگیری و تسلط بر مفاهیم جنگ و مدیریت شهری زمان زیادی می برد.

در حالی که تلاش برای توسعه ایده های شخصی خود در مورد بهترین تمرینات در بازی بسیار ارزشمند است ، دریافت مشاوره در مورد نحوه فکر کردن و برخورد با مراحل اولیه بازی هیچ اشکالی ندارد.

در اینجا نکات و ترفندهای مفیدی در مورد همه چیز از تاسیس اولین شهر ، جنگ ، تعامل با ایالت های شهر و برخورد با بربرها وجود دارد. هنگامی که با نکات ما آشنا شدید ، آماده هستید که راه خود را به عنوان رهبر این بازی طی کرده و تمدن جدید قدرتمندی را برای خود و مردم خود ایجاد کنید. با iTirsan همراه شوید تا او را در ساختن تمدنی قدرتمند راهنمایی کند.

هنگام تاسیس اولین شهر خود هوشمند باشید

این مهمترین تصمیم شما در مراحل اولیه تمدن است ، بنابراین هنگام مکان یابی شهر خود اشتباه نکنید. ایجاد اولین شهر خود در منطقه ای بدون دسترسی فوری به غذا و در مجاورت زمین های به راحتی قابل عبور ، در کوتاه مدت و بلند مدت برای شما مشکل ایجاد می کند.

یک مکان نامناسب برای شهر مانع رشد اولیه شما می شود ، زیرا شما همیشه در تلاش برای جمع آوری منابع کافی هستید. این به نوبه خود بر پیشرفت آینده شما تأثیر می گذارد و به ویژه هنگامی که با تمدن های دیگری روبرو می شوید که فراتر از سطح شما توسعه یافته اند ، بر تمدن شما تأثیر منفی می گذارد. این مانند قرار دادن ارتش مجهز به شمشیر در برابر ارتش تفنگداران است. سرگرم کننده نیست؟

تمدن VI

در اولین بازی خود مقیاس کوچکی را انتخاب کنید

این وسوسه انگیز است که به انتخاب بزرگترین گزینه روی نقشه بپردازید و رویای تسخیر بزرگترین جهان در Civilization VI را داشته باشید ، اما تجربه بازی در مقیاس کوچکتر در ابتدا مفید است.

نقشه های کوچکتر به شما امکان می دهد سریعتر با دولت شهرها و سایر تمدنها تعامل داشته باشید ، که به معنی سریعتر است از جانب همانطور که روی نقشه بزرگتر بازی می کنید ، با مفاهیم کلیدی مانند دیپلماسی ، تجارت و جنگ آشنا می شوید. پس از تسلط بر اصول اولیه ، می توانید خود را در مناطق بزرگتر آزمایش کنید. یک شروع کوچک ممکن است خسته کننده به نظر برسد ، اما حفظ پیشرفت طولانی مدت بهترین راه برای درک واقعی بازی و تسلط بر هر سری Civilization است.

همیشه در حال حرکت باشید

اگر محیط اطراف خود را درک نمی کنید ، احتمالاً نمی توانید تصمیمات هوشمندانه ای در مورد نحوه برخورد و واکنش همزمان با جهان اطراف خود بگیرید. شما هر بازی Civilization را با یک واحد جنگجو شروع می کنید ، که باید از آن برای کشف نقشه بازی در حالی که منتظر آموزش اولین محیط بان خود هستید استفاده کنید.

تمدن VI

به محض تأسیس اولین شهر شما ، این کاوشگران برای استفاده شما استفاده می کنند ، بنابراین حتماً یکی از آنها را به عنوان اولین گزینه ساخت خود انتخاب کنید. پس از آماده شدن ، منطقی است که برای همیشه به کاوش در کاوشگر خود بپردازید. یا حداقل این کار را تا زمان کشته شدن بربرها یا دشمنان دیگر ادامه دهید. با شناختن منطقه اطراف شهر خود شروع کنید تا مطمئن شوید از منابع طبیعی مجاور استفاده می کنید و سپس حرکت در سراسر جهان را آغاز کنید.

همیشه بربرها را بکشید

بربرهای Civilization VI نسبت به بازی های قبلی کمی بیشتر تهدید آمیز هستند ، بیشتر به این دلیل که راحت تر از قبل روی نقشه ظاهر می شوند. ما این را با توجه به جهت گیری شما می گوییم ، بنابراین وقتی صحبت از واحدها و شهرک هایی می شود که لزوماً مجهز به جنگ نیستند ، باید به محض مشاهده آنها کشته شوند. واحدهای نظامی خود را ارسال کنید. در انجام این کار نباید زیاد مشکل داشته باشید.

قاعده کلی این است که شما آغازگر نبرد هستید زیرا به شما این مزیت را می دهد که از کدام منطقه حمله را شروع کنید و به شما امکان می دهد در صورت شکستن نقشه اول نقشه دو را با استفاده از نیروهای پشتیبان اجرا کنید. داشتن نقطه ای از واحدهای نظامی راه خوبی برای استراحت است زیرا خطر ظهور آرایشگری را که بصورت مخفیانه ظاهر می شود و شروع به تخریب شهرک های شما می کند ، کاهش می دهد.

تولید غذا را در اولویت اصلی خود قرار دهید

تمدن شما برای سالم ماندن و رشد نیاز به غذا دارد ، بنابراین عرضه خود را در مرکز تصمیمات اولیه خود قرار دهید و تلاشی معقول انجام دهید. همچنین ، اگر بتوانید یک پایه قوی برای تولید اولیه مواد غذایی ایجاد کنید ، وقتی جمعیت شما افزایش یابد و نیازهای معیشتی شما به طور چشمگیری افزایش یابد ، پاداش خواهید گرفت.

تمدن VI

دام و سفال گزینه های اولیه خوبی هستند زیرا به شما اجازه می دهند گیاهان و حیوانات را برای غذا پرورش دهید. علاوه بر این ، آنها به شما امکان ساخت انبارها و مراتع را می دهند. هر دو برای تولید مواد غذایی در مقیاس بزرگ ضروری هستند. کدام یک از دو مورد را برای باز کردن قفل اول انتخاب می کنید بستگی به منابع موجود در اولین شهر شما دارد.

هنگام جنگ بسیار مراقب باشید

توصیه برای احتیاط در جنگ ممکن است بدیهی به نظر برسد ، اما نمی توان آن را نادیده گرفت. قبل از اینکه حتی به حمله به تمدن دیگری فکر کنید ، باید مطمئن شوید که مهارت مناسبی در این زمینه دارید و ببینید با چه کسانی هم پیمان هستید ، هر گروه چه گروهی دارد ، چه کسانی در بالای لیست ثروتمندان قرار دارند و دقیقاً استراتژی موفقیت پایه و اساس بلند مدت شما بر چه اساسی استوار است؟

تمدن VI

اگر به دنبال انجام یک بازی تهاجمی در اوایل بازی هستید ، تمرکز بر پیشرفت نظامی در اوایل بازی و حمله به دیگران قبل از اینکه آنها فرصتی برای توسعه فناوری و ایجاد اتحاد داشته باشند ، می تواند مفید باشد. اگر به جنگ فکر می کنید و دور قبلی را فقط بر علم و فرهنگ متمرکز کرده اید ، تحت هیچ شرایطی درگیری را آغاز نکنید زیرا هیچ تجربه ای در جنگ ندارید و باید ارتش و استراتژی خود را بیشتر بسازید.

در سمت خوب شهرهای ایالتی بمانید

تجارت با ایالت های شهری یک راه عالی برای به دست آوردن پول نقد اضافی است و ارسال نمایندگان به آنها یکی از سریع ترین راه ها برای باز کردن قفل پاداش است. به همین دلیل است که ارزش پیوستن به آنها را دارد تا تلاش برای تسخیر آنها و اشغال قلمرو آنها.
یکی از بارزترین نکات مثبت ایجاد رابطه نزدیک با یک کشور این است که می توانید آنها را به جنگ ملحق کنید. دولت از قدرت نظامی خود برای حل هر گونه اختلاف که به نفع شماست و به شما ملحق می شود ، کمک خواهد کرد. البته تأثیر اتحاد بر این امر به قدرت نظامی آن مربوط می شود.

رویکرد دولت تولید و نابودی بربرها است.

در ابتدای بازی ، از شما خواسته می شود تا اولین سیاست های دولتی خود را مشخص کنید و باید رهبری ، رویکردهای نظامی و اقتصادی را انتخاب کنید. اگر تازه وارد تمدن شده اید ، پیشنهاد ما این است که سیاستهای نظامی را انتخاب کنید که برای کشتن بربرها به شما پاداش می دهد و اقدامات اقتصادی که میزان تولید شما را افزایش می دهد.

در این مرحله نوپا در سفر تمدن ، بعید است که به غیر از بربرها به بوکس بپردازید ، بنابراین هر چیزی که به شما برتری می دهد مفید است. به طور کلی ، پاداش ها می توانند در طول بازی شما مفید باشند زیرا بر تولید همه شهرها تأثیر می گذارند و هنگامی که آماده یافتن شهرهایی فراتر از پایتخت هستید ، به شما کمک می کند.

در مورد این بازی جذاب که باعث پیشرفت سریعتر آن می شود چه می دانید؟

با پیروی از این نکات در بازی Civilization VI که برای اولین بار در اخبار و فناوری تلفن همراه ظاهر شد ، جهان را فتح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.