منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اینترنت “شاد” نیز امسال برای ایرانیان رایگان است

اینترنت “شاد” نیز امسال برای ایرانیان رایگان است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اینترنت "شاد" نیز امسال برای ایرانیان رایگان است

در آغاز سال تحصیلی 1400 ، ایرانسل برای استفاده از سیستم آموزش آنلاین شاد ، نرخ رایگان تلفن همراه و اینترنت ثابت تعیین کرد.

اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران ، به منظور دستیابی به عدالت آموزشی و کمک به تسهیل فرایندهای آموزش آنلاین ، مطابق سیاستهای اعلام شده توسط دولت سیزدهم ، در پی تعاملات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با وزارت آموزش و پرورش و پرورش. سیستم اینترنت رایگان شاد برای همه مشترکین آن ، چه از طریق اینترنت پرسرعت تلفن همراه یا اینترنت ثابت با سرعت بالا (TD-LTE).

مشترکین ایرانسل می توانند از صبح اول اکتبر 1400 تا اطلاع ثانوی بدون نیاز به تهیه بسته داده به سیستم شاد دسترسی داشته باشند. مصرف اینترنت این سیستم هنگام استفاده از آن برای همه کاربران رایگان است و در حین استفاده از سیستم Happy ، اینترنت رایگان به صورت خودکار بدون نیاز به شماره گیری کد فرمان برای کاربران اعمال می شود.

کاربران باید اطمینان حاصل کنند که هنگام استفاده از یک سیستم شاد ، نرم افزار تعویض IP در دستگاه آنها غیرفعال است ، به طوری که از نظر فنی امکان تشخیص IP های سیستم شاد و استفاده خودکار از اینترنت به صورت خودکار وجود دارد.

در اوایل امسال و سال تحصیلی گذشته ، ایرانسل با ارائه دسترسی آسان به آموزش آنلاین در کرونا ، هزینه اینترنت رایگان را برای معلمان و دانش آموزان فراهم کرد.

اپراتور اول ارائه دهنده نسل پنجم تلفن همراه در ایران ، همزمان با فصل آموزش جدید ، طرح رایگان “دانا پلاس” را نیز برای مشترکان خود فعال کرده است. “داناپلاس” ، بستر آموزشی آنلاین ایرانسل ، این امکان را برای مشترکان جدید خود فراهم کرده است که برنامه “C +” این پلت فرم را به صورت رایگان تهیه و فعال کنند.

این پروژه ، به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید برای کالج ها و دانشگاه ها ، با هدف کمک به توسعه آموزش آنلاین در شرایط همه گیری کرونا ، تا 6 اکتبر 1400 ، ممکن است برای مشترکان جدید دانا فعال شود به علاوه. و می تواند به مدت یک ماه از لحظه فعال سازی استفاده شود.

سیم کارت آموزشی سخت کوش

ایرانسل ، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران ، امکان استفاده از “سیم کارت کوشا” ایرانسل را برای دانش آموزان و خانواده هایی که نیاز به دریافت سیم کارت دارند ، فراهم کرده است.

“سیم کارت سخت کوش” ​​یک سیم کارت برای والدینی است که می خواهند یک سیم کارت ویژه برای تحصیل و آموزش آنلاین فرزندان خود اختصاص دهند.

با ارائه این کارت اعتباری (که باید به نام یکی از والدین ثبت شود) ، دسترسی به اینترنت به طور پیش فرض فقط برای وب سایت های تأیید شده داخلی امکان پذیر است. در صورت تمایل کاربر ، محدودیت دسترسی به وب سایت های این سیم کارت ها نیز می تواند با مشورت با برنامه ایرانسل من یا با شماره گیری کد دستوری 4 # * 3 * 555 * * برداشته شود. همچنین امکان بازنشانی این محدودیت دسترسی ، از طریق برنامه ایرانسل من یا با شماره گیری کد دستوری # 3 * 3 * 555 * * وجود دارد.

ثبت نام و دریافت سیم کارت کوشا تنها با مراجعه به صفحه “سیم کارت کوشا” در فروشگاه اینترنتی ایرانسل به آدرس shop.irancell.ir امکان پذیر است.

این سیم کارت ، با 4000 تومان اعتبار اولیه ، 1.5 گیگابایت اینترنت رایگان (20 روز معتبر) ، 100 دقیقه تماس رایگان ایرانسل (20 روز اعتبار) و 4 گیگابایت اینترنت رایگان 7 روز (برای ماه ، حداکثر 6 ماه) می شود.

اینترنت “شاد” نیز امسال برای ایرانیان رایگان است. اولین بار در اخبار مربوط به فناوری و دستگاه های تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.