منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل واچ سری 8 به احتمال زیاد مجهز به سنسورهای دمای بدن است

اپل واچ سری 8 به احتمال زیاد مجهز به سنسورهای دمای بدن است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل واچ سری 8 به احتمال زیاد مجهز به سنسورهای دمای بدن است

بر اساس تمام اطلاعات موجود در مورد Apple Watch 7 Series ، اکنون می دانیم که بزرگترین تغییرات این محصول مربوط به طراحی آن است. ظاهراً این ساعت هوشمند دارای سنسورهای جدیدی در زمینه نظارت بر سلامت نخواهد بود. بنابراین ، عملکرد سنسورها در نسخه فعلی اپل واچ احتمالاً بهبود می یابد. اما صرف نظر از این ، نباید منتظر راه اندازی ویژگی جدیدی باشیم.

بنابراین اگر منتظر انتشار سنسورهای جدید در Apple Watch 7 Series بودید ؛ در این صورت ، احتمالاً باید منتظر بمانید تا Apple Watch 8 Series راه اندازی شود. یک تحلیلگر معروف به نام مینگ چیکو چنین ادعایی داشته است. او معتقد است که مدل سری 8 به احتمال زیاد دارای ویژگی جدید سلامتی مانند سنسور دمای بدن خواهد بود.

گزارش دیگری نیز هفته گذشته ادعای مشابهی داشت. بر اساس آن گزارش ، اپل واچ سری 8 به احتمال زیاد مجهز به سنسور دمای بدن خواهد بود. این ویژگی به شما کمک می کند تا بارداری خود را بهتر برنامه ریزی کنید. همچنین طبق شایعات ، اپل واچ سری 8 به احتمال زیاد با ویژگی نمایش فشار خون عرضه می شود. با این حال ، هیچ نشانه ای از سنسور قند خون وجود ندارد. با این حال ، پس از مدت ها انتظار ، راه اندازی این ویژگی هنوز محتمل به نظر می رسد.

البته این بدان معنا نیست که اپل واچ سری 7 یک محصول ناکارآمد است. در واقع ، این محصول ، در حالی که دارای تمام قابلیت های مدل های قبلی است ، از قالب طراحی جدیدی بهره مند خواهد شد. اگر مدت هاست ساعت هوشمند خود را به روز نکرده اید ؛ در این مورد ، Apple Watch 8 Series هنوز یک گزینه خرید ارزشمند است. با این حال ، با رویداد بعدی اپل در 14 سپتامبر (23 سپتامبر) ، جزئیات بیشتری در مورد نسل بعدی اپل واچ اعلام می شود.

اپل واچ سری 8 به احتمال زیاد مجهز به سنسورهای دمای بدن است

اپل واچ سری 8 به احتمال زیاد مجهز به سنسورهای دمای بدن خواهد بود که اولین بار در اخبار و فناوری تلفن همراه معرفی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.