منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل واچ سری 7 مجهز به یک ماژول داده بی سیم با سرعت بالا خواهد بود

اپل واچ سری 7 مجهز به یک ماژول داده بی سیم با سرعت بالا خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل واچ سری 7 مجهز به یک ماژول داده بی سیم با سرعت بالا خواهد بود

در یک گزارش جدید ، وب سایت MacRumors از کشف یک سند FCC جدید مربوط به سری Apple Watch 7 خبر داد. این سند نشان می دهد که دستگاه پوشیدنی آینده اپل مجهز به یک ماژول جدید است که امکان انتقال داده های بی سیم را با فرکانس 60.5 گیگاهرتز فراهم می کند. با این حال ، این ویژگی به احتمال زیاد فقط برای استفاده داخلی طراحی شده است.

سند کشف شده نشان می دهد که این عملکرد با قرار دادن یک دستگاه مجهز به ماژول 60.5 گیگاهرتز بر روی یک پایه مغناطیسی اختصاصی فعال می شود. از آن زمان ، کارشناسان اظهار داشتند که فروشگاه های اپل به احتمال زیاد از این ویژگی برای تنظیم مجدد ساعت به صورت بی سیم استفاده می کنند. از آن زمان ، گمانه زنی ها درباره احتمال استفاده از این ویژگی در محصولات آینده اپل شدت گرفته است.

به عنوان مثال ، یکی از شایعات این است که احتمالاً اپل استفاده از پورت USB-C را در iPhone کنار می گذارد و فقط یک iPhone بدون پورت تولید می کند. بعداً اعلام شد که اپل در حال بررسی راه هایی برای فعال کردن بازیابی اطلاعات iPhone به صورت بی سیم است. بنابراین ایده استفاده از ماژول 60.5 گیگاهرتز احتمالاً چندان عجیب به نظر نمی رسد.

اپل واچ سری 7 مجهز به یک ماژول داده بی سیم با سرعت بالا خواهد بود

همچنین تصور می شود که استفاده از این ماژول ممکن است مربوط به عینک واقعیت افزوده و واقعیت مجازی اپل باشد. این ویژگی به احتمال زیاد ارتباط بین ساعت اپل و هدفون را تسهیل می کند. در هر صورت ، موارد گزارش شده کاملاً حدسی است. بنابراین ، کاربران هنوز می توانند انتظار ارائه این ویژگی را داشته باشند. اکنون می دانیم که این احتمالاً تنها پلتفرمی است که به فروشگاه های اپل اجازه می دهد ساعت ها را بدون نیاز به کابل بازسازی کنند.

اپل واچ سری 7 مجهز به یک ماژول انتقال داده بی سیم با سرعت بالا خواهد بود که اولین بار در اخبار و فناوری تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.