منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل قصد دارد برای iPad های آینده از قاب تیتانیومی استفاده کند

اپل قصد دارد برای iPad های آینده از قاب تیتانیومی استفاده کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل قصد دارد برای iPad های آینده از قاب تیتانیومی استفاده کند

احتمالاً اپل در آیپدهای آینده خود از قاب تیتانیومی استفاده خواهد کرد. چنین تغییری در تبلت آینده این شرکت به احتمال زیاد به کاهش وزن و افزایش دوام دستگاه در استفاده روزمره کمک می کند. شایعات حاکی از آن است که اپل در حال توسعه یک مدل به روز از iPad است که احتمالاً تا پایان سال 2021 در دسترس خواهد بود.

اگرچه روند توسعه این تبلت به وضوح در حال انجام است. اما برخی از کارشناسان می گویند غول مستقر در کوپرتینو اکنون در حال توسعه مدل های نسل بعدی و موارد دیگر است.

به گزارش دیجی تایمز ، آیپد 2021 از شاسی آلیاژی آلومینیومی استفاده می کند که به روش PVD پردازش می شود. آیپد نسل نهم اپل در پاییز بدون تغییرات قابل توجه در طراحی رونمایی می شود. با این حال ، منابع ادعا می کنند که این محصول به افزایش فروش iPad تا 60 میلیون دستگاه تا سال 2021 کمک می کند.

با این حال ، همان منابع در گزارش ادعا می کنند که مدلهای آینده آیپد احتمالاً مجهز به بدنه آلیاژی آلومینیومی خواهند بود. علاوه بر این ، یک گزارش اخیر نشان می دهد که این شرکت قصد دارد یک شاسی فلزی بر پایه تیتانیوم را معرفی کند.

با این حال ، این به احتمال زیاد دارای چندین مزیت است ، مانند دستیابی به طراحی باریک تر و سبک تر ، در حالی که یکپارچگی ساختاری خطوط تولید را حفظ می کند. اما اپل هرگز این راه را دنبال نکرده است. به نظر می رسد هزینه های بالای تولید منجر به اجرای این ایده شده است ، با توجه به قیمت فعلی تبلت های آیپد ، هیچ توجیه اقتصادی وجود ندارد.

اپل قصد دارد برای iPad های آینده از قاب تیتانیومی استفاده کند

آخرین گزارش ها در مورد تبلت های آیپد مطابق ادعاهای تحلیلگران در ماه جولای است. بر این اساس ، اپل در مدل های سری آیفون 14 پرو از قاب یا قاب آلیاژ آلومینیوم استفاده می کند.

Digitimes یکی از معتبرترین منابع داده در زمینه داده های زنجیره تامین است. اما اطلاعات منبع در مورد برنامه های کاربردی ویژه اپل بسیار کمتر دقیق است. داده های این بخش از گزارش در درجه اول از زنجیره تامین استخراج شده است ، نه از برنامه های محرمانه اپل.

اپل می نویسد که قصد دارد از قاب تیتانیومی برای آیپدهای آینده استفاده کند ، که اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.