منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل رسماً نسل هفتم اپل واچ را معرفی کرد

اپل رسماً نسل هفتم اپل واچ را معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل رسماً نسل هفتم اپل واچ را معرفی کرد

اپل در رویداد خود اپل واچ سری 7 را معرفی کرد. به گفته اپل ، زبان طراحی ساعت های جدید این شرکت شبیه به نسل قبلی است و حاشیه های اطراف نمایشگر به میزان قابل توجهی به 1.7 میلی متر قابل توجه کاهش یافته است. علاوه بر این ، اندازه صفحه نمایش این ساعت هوشمند رشد چشمگیری داشته و نسبت صفحه نمایش به بدنه سری اپل واچ 7 در مقایسه با نسل قبلی 50 درصد کاهش یافته است.

بر اساس اعلام رسمی این شرکت ، ضخامت این ساعت هوشمند 40 درصد کمتر از Apple Watch 6 Series است. صفحه نمایش اپل واچ 7 روشنایی بهتری برای کار در زیر نور خورشید دارد. اپل ادعا می کند که این صفحه نمایش تا 70 درصد عملکرد بهتری نسبت به نسل قبلی دارد. اپل افزود که تایپ بر روی این صفحه با صفحه کلید جدید آسان تر شده است و صفحه های ساعت جدیدی که برای نسل هفتم ساعت های هوشمند اپل طراحی شده اند نیز به این محصول اضافه شده اند.

اپل رسماً نسل هفتم اپل واچ را معرفی کرد

به گفته اپل ، این ساعت هوشمند به دلیل داشتن گواهینامه IP6X دارای بدنه ای بسیار مقاوم است و صفحه شیشه ای آن در برابر شکستگی و نفوذ آب و گرد و غبار بسیار مقاوم خواهد بود.

نسل هفتم باتری اپل واچ

اپل واچ 7 دارای باتری بزرگتری نسبت به نسل قبلی است و به دلیل تراشه سریع S7 عملکرد بهتری خواهد داشت. ساعت جدید این شرکت همچنین 33 درصد سرعت شارژ بیشتری خواهد داشت. باتری تنها در 45 دقیقه از صفر تا 80 درصد شارژ می شود و عمر آن در 18 ساعت استفاده مداوم نشان داده شده است. باتری جدید ساعت هوشمند اپل از طریق درگاه USB-C شارژ می شود. جالب اینجاست که اپل در ساخت این ساعت از آلومینیوم قابل بازیافت 100٪ استفاده کرده است که به گفته این شرکت تجربه لذت بخشی را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد.

اپل رسماً نسل هفتم اپل واچ را معرفی کرد

مانند ساعت هوشمند اپل واچ 6 ، نسل جدید ساعت های هوشمند اپل دارای تمام عملکردهای اندازه گیری سلامت مانند نظارت بر ECG ، نظارت بر خواب و نظارت بر سطح اکسیژن خون ، تشخیص شستشوی دست و سایر موارد است. اپل اعلام کرده است که ساعت هوشمند فوق دارای بندهای جدید بوده و با بندهای نسخه های قبلی کاملاً سازگار است.

شایان ذکر است که نسل هفتم اپل واچ 400 دلار قیمت دارد و به زودی با شروع فصل پاییز فروش رسمی آن آغاز می شود.

اعلام رسمی اپل در مورد رونمایی از نسل هفتم اپل واچ برای اولین بار در فناوری و اخبار موبایل ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.