منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل در آیپد پرو آینده خود از لوگو و ماژول دوربین با طراحی افقی استفاده خواهد کرد

اپل در آیپد پرو آینده خود از لوگو و ماژول دوربین با طراحی افقی استفاده خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل در آیپد پرو آینده خود از لوگو و ماژول دوربین با طراحی افقی استفاده خواهد کرد

امروزه الگوی طراحی همه مدل های iPad اپل به گونه ای است که ظاهراً از این دستگاه ها به صورت پیش فرض عمودی استفاده می شود. حتی اگر از قرص ها در دو جهت افقی و عمودی استفاده شود. طراحی ماژول دوربین و محل لوگوی اپل نیز این فرضیه ها را تأیید می کند. با این حال ، با انتشار مدل بعدی آیپد پرو ، وضعیت فعلی به احتمال زیاد تغییر خواهد کرد.

شخصی با شناسه @ dylandkt در توییتی نوشت که احتمالاً اپل در طراحی آیپد پرو آینده ، طراحی دوربین و لوگوی خود را به صورت افقی تغییر خواهد داد. اما این لزوما به این معنا نیست که الگوی طراحی فوق در iPad Pro نسل بعدی استفاده خواهد شد. در عوض ، این طراحی مجدد را می توان 2 نسل بعد یا حتی دیرتر مشاهده کرد.

“آیپدهای آینده اپل مجهز به ماژول دوربین افقی و لوگوی اپل با طراحی افقی در پشت خواهند بود. بنابراین ، اپل به طور پیش فرض حالت کاربری افقی را برای آیپد پرو آینده خود انتخاب می کند. این سبک طراحی در نسل بعدی مدل آیپد پرو هنوز تأیید نشده است ؛ اما اپل در تلاش است تا سری آیپد پرو خود را دوباره طراحی کند. “

اپل در آیپد پرو آینده خود از لوگو و ماژول دوربین با طراحی افقی استفاده خواهد کرد

مشخص نیست تغییر جهت لوگو و ماژول دوربین به چه معناست. با این حال ، اپل به احتمال زیاد تلاش می کند تا کاربران را وادار به استفاده بیشتر از iPad Pro مانند دستگاهی مانند لپ تاپ کند. در چنین مواردی ، استفاده از طرح افقی برای دوربین ها و لوگو از نظر بصری زیبا تر است و منطقی تر است. با این حال ، نمی توان با قطعیت در مورد زمان طراحی مجدد iPad Pro اظهار نظر کرد. اپل iPad Pro جدید را چند سال قبل از طراحی مجدد معرفی کرد و از آن زمان استفاده از زبان طراحی تخت آغاز شده است. در حال حاضر توصیه می شود صحت اطلاعات فوق را با شک و تردید مشاهده کنید. اما نظر شما در مورد تغییرات احتمالی در طراحی آیپد های اپل چیست؟

اپل از ماژول دوربین و لوگوی طراحی افقی در آیپد پرو آینده خود استفاده می کند که برای اولین بار در اخبار و فناوری تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.