منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل به دنبال توسعه تیم تولید اپل خودرو با استخدام مهندسان سابق مرسدس است

اپل به دنبال توسعه تیم تولید اپل خودرو با استخدام مهندسان سابق مرسدس است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل به دنبال توسعه تیم تولید اپل خودرو با استخدام مهندسان سابق مرسدس است

اکنون بر هیچ کس پوشیده نیست که اپل روی توسعه خودروهای برقی و فناوری خودرو خود کار می کند. در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از خروج از مقام خود چه خواهد کرد. اما اکنون می دانیم که غول کوپرتینویی در حال توسعه تیم توسعه اپل خودرو است.

بر اساس گزارش جدیدی در وب سایت MacRumors ، اپل در آخرین اقدام خود دو مهندس سابق مرسدس را استخدام کرده است. این افراد تجربه زیادی در زمینه تولید انبوه وسایل نقلیه ، فرمان ، دینامیک ، نرم افزار و مدیریت پروژه دارند. یکی از مهندسان تازه استخدام شده اکنون مهندس طراحی محصول در گروه پروژه های ویژه اپل است.

اگرچه جزئیات فعالیت های وی در اپل برای عموم منتشر نشده است. اما سابقه آنها در مرسدس یک واقعیت است که نشان می دهد این افراد به دلیل تجربه در صنعت خودرو توسط اپل استخدام شده اند. این اولین بار نیست که اپل چنین کارکنان باتجربه ای را استخدام می کند. در واقع ، غول کوپرتینویی قبلاً چندین نفر را با تجربه از پورشه ، فولکس واگن ، بی ام و ، آئودی و تسلا استخدام کرده است.

اپل به دنبال توسعه تیم تولید اپل خودرو با استخدام مهندسان سابق مرسدس است

با این حال ، اپل هنوز چیزی در مورد برنامه های خود برای این خودرو تایید نکرده است. با این حال ، ما اکنون می دانیم که این شرکت در حال آزمایش فناوری خود در جاده های عمومی است و طبق آخرین شایعات ، تولید انبوه ماشین اپل در سال 2024 آغاز می شود.

اپل پست مهندسان سابق مرسدس را برای توسعه تجهیزات تولید ماشین اپل استخدام می کند اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.