منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل اعلام کرد رویداد بعدی خود در 23 سپتامبر به طور رسمی اعلام شده است.

اپل اعلام کرد رویداد بعدی خود در 23 سپتامبر به طور رسمی اعلام شده است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل اعلام کرد رویداد بعدی خود در 23 سپتامبر به طور رسمی اعلام شده است.

اپل امروز اعلام کرد که رویداد بعدی خود را در 14 سپتامبر (23 سپتامبر) برگزار می کند. این رویداد با عنوان “جریان کالیفرنیا” از قبل ضبط و در سیستم عامل های مختلف پخش می شود ، مانند چندین رویداد قبلی اپل. از آنجا که این مراسم در ماه سپتامبر برگزار می شود ؛ بنابراین ، می توان با اطمینان اعلام کرد که غول کوپرتینویی نیز نسل بعدی سری آیفون خود به نام iPhone 13 را در این مراسم ارائه می کند. با این حال ، مشکلات تولید سال گذشته برنامه سنتی اپل برای معرفی آیفون ها را مختل کرد. اما به نظر می رسد در سال 2021 همه چیز خوب پیش می رود.

اگرچه اطلاعات کمی در مورد آیفون های آینده اپل وجود دارد. اما همیشه شایعاتی مبنی بر نمایشگر با نرخ تازه سازی بالا وجود داشته است. البته ، این ویژگی احتمالاً فقط در مدل های Pro موجود خواهد بود. برخی از پیشرفت های معمول نیز ذکر شده است ، مانند بهبود کیفیت دوربین و استفاده از تراشه سریعتر.

ارائه نسخه جدید اپل واچ توسط شرکت نیز به عنوان یک سناریوی احتمالی به نظر می رسد. اپل واچ سری 6 در سپتامبر سال گذشته عرضه شد و ویژگی هایی مانند سنسور اکسیژن خون و نوار قلب (ECG) را ارائه می دهد. اپل همچنین ارزان ترین و گران ترین مدل Apple Watch SE را عرضه کرد.

به احتمال زیاد ، اپل طبق معمول تاریخ انتشار سیستم عامل های آینده خود از جمله iOS 15 ، iPadOS 15 ، WatchOS 8 و macOS Monterey را اعلام می کند.

در مورد macOS ، باید توجه داشت که معرفی چندین مدل جدید Mac همزمان با معرفی این سیستم عامل همیشه یک سناریوی احتمالی است. به خصوص که احتمالاً مدل جانشین تراشه M1 به زودی ارائه می شود. با این حال ، رویداد سپتامبر به طور کلی بر روی iPhone و Apple Watch متمرکز خواهد شد.

اپل اعلام کرد رویداد بعدی خود در 23 سپتامبر به طور رسمی اعلام شده است.

رویداد استریم کالیفرنیا به صورت زنده در وب سایت Apple.com Apple.com پخش می شود. این رویداد از طریق مرورگرهای دسکتاپ و تلفن همراه قابل مشاهده است. علاوه بر این ، کاربران می توانند رویداد آینده را از طریق Apple TV یا همه دستگاه های مجهز به برنامه Apple TV تماشا کنند.

اپل به طور رسمی خبر رویداد آینده خود در 23 سپتامبر را که برای اولین بار در فناوری و اخبار موبایل ظاهر شد ، تایید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.