منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل از الگوی طراحی کاملاً جدیدی برای سری آیفون 14 خود استفاده می کند

اپل از الگوی طراحی کاملاً جدیدی برای سری آیفون 14 خود استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل از الگوی طراحی کاملاً جدیدی برای سری آیفون 14 خود استفاده می کند

اپل معمولاً هر چند سال یکبار طراحی آیفون های خود را مرور می کند. اما کارشناسان معتقدند از زمان عرضه آیفون 6 ، ما شاهد طراحی مجدد کامل گوشی های اپل نبوده ایم. در واقع ، آیفون های نسل بعدی با تغییرات محدودی نسبت به مدل های قبلی خود روانه بازار شدند. اما این تغییرات هرگز در مقایسه با آیفون 4 و آیفون 4 در مقایسه با آیفون 5 چشمگیرتر از تغییرات موجود در iPhone 3G نبوده است.

با این حال ، پس از عرضه سری iPhone 12 در سال گذشته ، شاهد حذف طرح خمیده در سری iPhone 11 و استفاده از لبه های صاف بودیم. اکنون به نظر می رسد که در سال 2022 شاهد ارائه مجدد طراحی مجدد آیفون خواهیم بود.

مارک گورمن در جدیدترین شماره خبرنامه Power On به این موضوع اشاره کرده و می گوید که اپل احتمالاً مدل جدیدی از طراحی مجدد را با معرفی آیفون 14 منتشر خواهد کرد. به گفته گورمن ، تغییرات جزئی که در مدل های آیفون امسال مشاهده شد نشان می دهد که Apple I به دنبال تغییرات بزرگتری بود که برای اجرا به زمان بیشتری نیاز داشت.

این اولین بار نیست که اخباری مبنی بر طراحی مجدد آیفون منتشر می شود. زیرا حدود یک هفته پیش ، مینگ چیکو ؛ تحلیلگر مشهور مدعی است که آیفون 14 به احتمال زیاد به جای استفاده از ناچ ، به دنبال صفحه نمایش توخالی است. این ایده بارها توسط سازندگان دستگاه های Android استفاده شده است.

هنوز مشخص نیست که این گزارش ها تا چه حد دقیق هستند. اما اگر می خواهید یک آیفون با تغییرات واضح تر و واضح تر بخرید. در این صورت ، بهتر است تا سال 2022 صبر کنید.

اپل از الگوی طراحی کاملاً جدیدی برای سری آیفون 14 خود استفاده می کند

آیفون 13

اپل می نویسد که از الگوی طراحی کاملاً جدیدی برای سری آیفون 14 خود استفاده خواهد کرد. این اولین بار در اخبار و فناوری تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.