منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اقدامات SNAP برای سفرهای ایمن: همراه SNAP ، برای سفرهای ایمن تر!

اقدامات SNAP برای سفرهای ایمن: همراه SNAP ، برای سفرهای ایمن تر!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اقدامات SNAP برای سفرهای ایمن: همراه SNAP ، برای سفرهای ایمن تر!

از آنجا که سفر ایمن یکی از دغدغه های اصلی SNAP است ، این تاکسی اینترنتی سعی کرده است امنیت سفر خود را با هماهنگی های مختلف تضمین کند. احراز هویت و گواهینامه کاربران رانندگان پلیس ناجا ، ثبت اطلاعات کاربر و جزئیات سفر ، گنجاندن سرویس امنیت سفر در برنامه و پشتیبانی 24 ساعته از راه حل های SNAP برای سفر ایمن.

بررسی صلاحیت کاربران رانندگان ناجا

شاید برایتان سوال باشد که نامزد ناوگان SNAP از چه فیلتری عبور می کند؟

اسنپ ​​گواهی کامل کاربران خود را برای نظارت بر اماکن عمومی ناجا به رانندگان پلیس واگذار کرده است. اطلاعات متقاضی پس از اتمام مراحل ثبت نام و ارائه مدارک در پرتال مشترک SNAP با ناجا بارگذاری می شود. ناجا سوابق متقاضی را با شماره ملی تأیید می کند و نتیجه استعلام (تأیید یا عدم تأیید) به SNAP اطلاع داده می شود.

جالب است بدانید که داشتن تجربه بد برای استخدام در اکثر سازمان ها و شرکت ها کافی است ، اما برای پیوستن به ناوگان SNAP ، ناجا سوابق افراد را با داشتن پایگاه های داده کامل بررسی کرده و صلاحیت متقاضی را از چندین منبع مختلف بررسی می کند. به به همین دلیل ، حتی فردی که دارای گواهی عدم سوء پیشینه است ممکن است توسط ناجا از کار در ناوگان SNAP محروم شود.

 

پشتیبانی منظم از تیم پشتیبانی و امنیت سفر

علاوه بر تیم پشتیبانی SNAP ، که به صورت 24 ساعته در دسترس است ، تیم ایمنی سفر 24 ساعته در کنار شماست تا در مواقع اضطراری به کاربران کمک کند.

اگر هنگام سفر به هر دلیلی احساس ناامنی می کنید یا به کمک و پشتیبانی سریع SNAP نیاز دارید ، از طریق سرویس امنیت سفر (با دکمه آبی که پس از شروع سفر در برنامه مشاهده می کنید) با تیم امنیتی تماس بگیرید. کارشناسان این تیم برای رسیدگی به موارد حاد و اورژانس آموزش دیده اند و تا پایان سفر و رسیدن شما به مقصد شما را همراهی می کنند.

 

بلافاصله به یک متخصص امنیتی پیام دهید

اسنیپ اخیراً موفق به گسترش سرویس امنیتی خود شده است.بلافاصله به یک متخصص امنیتی پیام دهید» به این سرویس اضافه شد که به زودی برای همه کاربران فعال می شود. در مواقع اضطراری ، اگر به هر دلیلی نتوانستید با تیم SNAP Travel Security تماس بگیرید ، می توانید مشکل خود را از طریق پیام کوتاه به کارشناس تیم امنیت گزارش دهید.

ممکن “ارسال پیام فوری به متخصص امنیت » در حال حاضر برای نسخه وب برنامه Snap فعال است و در ماه های آینده به نسخه Android برنامه Snap اضافه می شود.

سرویس ایمنی سفر SNAP برای کسانی که از نسخه وب برنامه SNAP پس از سفر استفاده می کنند در دسترس خواهد بود ، بنابراین اگر در شرایط خاصی هستید همچنان می توانید با تیم امنیتی در تماس باشید.

 

لحظه حرکت خود را رعایت کنید

باید بدانید که مبدا و مقصد سفر روی نقشه ، مسیر و شماره ثبت و داده های راننده SNAP ثبت شده و قابل ردیابی است.

همچنین ، در تمام سفرهای اسنیپ ، می توانید با ورود به سرویس ایمنی سفر ، اطلاعات سفر و مکان فعلی خود را با دوستان یا خانواده به اشتراک بگذارید. علاوه بر این که می توانید مکان خود را روی نقشه تا پایان سفر مشخص کنید ، نام کاربری ، عکس و شماره ثبت راننده نیز برای آنها ارسال می شود.

خواندن اطلاعات مفید امنیت سفر و گزینه Ambulance Request از دیگر ویژگی های SNAP Travel Security است.

 

پنهان کردن شماره تماس

برای تماسهای ایمن ، به جای نمایش شماره تلفن در حین تماس SNAP ، از شماره رابط برای ارتباط استفاده می شود. با فعال کردن این گزینه در برنامه ، شماره تلفن شما پنهان می شود تا از سوء استفاده احتمالی جلوگیری شود ، بنابراین می توانید سفری امن و بدون دردسر داشته باشید.

 

هر مسافر در زمینه کنترل کیفیت سفر متخصص است

همه موارد فوق Snap Internet Taxi را به عنوان وسیله ای برای جلوگیری از جرم در مقایسه با خدمات آفلاین و سنتی تبدیل می کند. با این حال ، اگر چیزی در طول سفر شما را ناراحت کرد ، حتماً به پشتیبانی SNAP اطلاع دهید. همچنین گزینه ای در بخش بازخورد سفر به نام Privacy وجود دارد که می توانید از آن برای گزارش رفتارهای نامناسب و غیرمعمول استفاده کنید.

همه گزارش هایی که در تماس با پشتیبانی یا در قسمت بازخورد سفر ارسال می کنید ، ردیابی می شوند و هر خطا بسته به نوع ، وسعت و فراوانی متفاوت از اخطار تا عدم فعالیت موقت یا دائمی است. همچنین ، اگر نتیجه راننده از حد تعیین شده کمتر شود ، سیستم SNAP به طور خودکار راننده را غیرفعال می کند تا عملکرد آن را بررسی کند.

ارسال شده توسط اقدامات SNAP برای حفاظت از سفر: همراه SNAP ، برای سفری ایمن! اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.