منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اشکال جدید iOS 15 مشکلات صوتی را برای برخی از کاربران iPhone ایجاد کرده است

اشکال جدید iOS 15 مشکلات صوتی را برای برخی از کاربران iPhone ایجاد کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اشکال جدید iOS 15 مشکلات صوتی را برای برخی از کاربران iPhone ایجاد کرده است

اگر از کاربران گوشی های آیفون اپل استفاده می کنید ؛ در این مورد ، ممکن است هنگام استفاده از برنامه های رسانه های اجتماعی با مشکل عجیبی روبرو شده باشید. حداقل تعداد انگشت شماری از کاربران آیفون در گزارش های اخیر خود به Reddit از این موضوع شکایت کرده اند.

این مشکل ظاهراً زمانی رخ می دهد که کلید خاموش شدن آیفون روشن و تلفن خاموش باشد. قرار دادن کلید Mute در حالت فعال عموماً آیفون را کاملاً خاموش می کند. با این حال ، اگر کاربران یکی از 2 دکمه تنظیم صدا را فشار دهند ؛ در این حالت ، صدای رسانه ها پخش می شود. در حالی که صدای اعلان ها و آهنگ های زنگ تلفن در حالت کاملاً بی صدا باقی می ماند.

متأسفانه ، برخی از کاربران تلفن خود را به iOS 15 به روز کرده اند. حتی پس از فشار دادن دکمه های تنظیم صدا ، هنوز نمی توانید صدای پخش شده رسانه را بشنوید. این موضوع بیشتر در استوری های اینستاگرام ، Reels و YouTube دیده می شود. با این حال ، برخی از کاربران حتی ادعا می کنند که مشکل فوق در همه برنامه ها دیده می شود.

سایر کاربران پیشگام به روزرسانی iOS 15 ادعا می کنند که برخی نسخه های بتا عمومی سیستم عامل با مشکلات مشابه روبرو شده اند. در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از خروج از مقام خود چه خواهد کرد.

اشکال جدید iOS 15 مشکلات صوتی را برای برخی از کاربران iPhone ایجاد کرده است

برای حل این مشکل ، فیس بوک با کاربران خود تماس گرفته و اعلام کرده است که از مشکلات برخی کاربران در شنیدن صدای آنها در استوری های اینستاگرام مطلع است. غول رسانه های اجتماعی نیز قول داده است که این مشکل را برطرف کند. احتمالاً این بدان معناست که مشکل عمدتا از سازگاری ضعیف ناشی می شود.

iOS 15 اولین به روز رسانی است که برای کاربران آیفون اجباری تلقی نمی شود. اپل حتی اعلام کرده است که به انتشار بروزرسانی ها و پشتیبانی از iOS 14 ادامه می دهد. بدون شک ، با مشکلات قانونی روبرو شده است ، افشای اطلاعات محرمانه و نارضایتی کارکنان ، اپل را در دوره سختی در سال 2021 قرار داده است.

مشاهده اشکالات مختلف در نسخه جدید iOS پدیده ای بی سابقه نیست و تجربه گذشته نشان می دهد که اپل در 1-2 ماه تمام حفره ها و اشکالات را برطرف می کند.

اشکال جدید iOS 15 مشکلات صوتی را برای برخی از کاربران iPhone ایجاد کرده است. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.