منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • احتمالاً سامسونگ توسعه سری پرچم دار جدید گلکسی نوت را آغاز کرده است

احتمالاً سامسونگ توسعه سری پرچم دار جدید گلکسی نوت را آغاز کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
احتمالاً سامسونگ توسعه سری پرچم دار جدید گلکسی نوت را آغاز کرده است

طبق توییتی از یک کارآفرین مشهور در صنعت به نام Ice Universe ، سامسونگ به احتمال زیاد کار روی جانشین سری گلکسی نوت 20 را آغاز می کند.

افشاگر شواهدی از یک دستگاه گلکسی نوت جدید از طریق منبع خبری زنجیره تامین به دست آورد. حال باید منتظر ماند و دید آیا گوشی جدید نوت گلکسی نوت 21 یا گلکسی نوت 22 نام دارد. سری گلکسی نوت 20 سال گذشته عرضه شد و اگرچه سامسونگ به صراحت به پایان عمر سری گلکسی نوت اشاره نکرده است. اما شواهدی وجود دارد که نشان می دهد چنین سناریویی امکان پذیر است.

در اوایل سال جاری ، یکی از مدیران سامسونگ اعلام کرد که این شرکت پرچمدار Galaxy Note خود را در سال 2021 عرضه نمی کند. زیرا عرضه چندین تلفن هوشمند پرچمدار با پشتیبانی از قلم در 1 سال دشوار خواهد بود. مشکل کمبود تراشه های جهانی نیز ممکن است بر تصمیم سامسونگ تأثیر گذاشته باشد.

Galaxy S21 Ultra و Galaxy Z Fold 3 اولین گوشی های خارج از سری Galaxy Note با پشتیبانی از قلم هستند.

احتمالاً سامسونگ توسعه سری پرچم دار جدید گلکسی نوت را آغاز کرده است

آیا عرضه گلکسی نوت 21 به این معنی است که سری گلکسی S22 معرفی نمی شود؟

یکی از کاربران YouTube با Jimmy Is Promo ID ادعا می کند که تولید سری Galaxy Note هرگز منتفی نیست. به گفته وی ، سامسونگ هر سال مدل های جانشین سری Galaxy Note و Galaxy S را روانه بازار می کند. از طرفی طرفداران سامسونگ نیز تقاضای یکسانی دارند. یکی از مقامات سامسونگ به نام Dong Jin Mountain قبلاً اعلام کرده بود که سری Galaxy Note در سال 2022 به بازار باز می گردد. با این حال ، زمان عرضه این گوشی احتمالاً تغییر خواهد کرد.

اخیراً گزارش شده است که سامسونگ علامت تجاری Galaxy Note را تمدید نکرده است. یک روزنامه آلمانی به نام LetsGoDigital این پدیده را به معنی لغو سری Galaxy Note نمی داند. زیرا علائم تجاری مرتبط تا آوریل 2023 معتبر است.

در حال حاضر اظهارنظر قطعی در مورد سرنوشت سری گلکسی نوت دشوار است. با این حال ، به نظر می رسد که سامسونگ گوشی های تحت پوشش خود را در اولویت قرار داده است و جدیدترین مدل های سری Galaxy Z نیز نقطه شروع خوبی برای این شرکت هستند. تلفن های معمولی همچنان بیشتر فروش گوشی های هوشمند را تشکیل می دهند. گفته می شود که پرچمداران واقعی سامسونگ ، سری Galaxy S21 ، مورد استقبال کم خریداران قرار گرفته است.

احتمالاً سامسونگ توسعه سری جدید گلکسی نوت خود را آغاز کرده است که اولین بار در اخبار و فناوری تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.