منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ابتکارات SNAP برای حمایت از آموزش دانش آموزان محروم

ابتکارات SNAP برای حمایت از آموزش دانش آموزان محروم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ابتکارات SNAP برای حمایت از آموزش دانش آموزان محروم

روابط عمومی اسنپ در ابتدای سال تحصیلی جدید از استقبال گسترده کاربران در پروژه خیریه “حمایت از آموزش دانش آموزان سیستان و بلوچستان” خبر داد. این پروژه که دومین پروژه خیریه باشگاه مشتریان اسنپ است ، با همکاری “بنیاد کودکان” اجرا می شود و تاکنون در حدود 56000 بار شرکت کرده است. اسنپ ​​همچنین با معاونت دانشجویی فرهنگی اجتماعی دانشگاه تهران و سازمان توسعه ملی استعدادها همکاری می کند تا بورسیه هایی را برای حمایت از دانشجویان مستعد در مناطق محروم ارسال کند.

آغاز سال تحصیلی جدید همیشه برای خانواده ها هیجان انگیز بوده است ، اما متأسفانه در دو سال گذشته ، تاج بر همه جنبه های زندگی مردم در سراسر جهان تأثیر گذاشته و در نتیجه ، آموزش تغییرات زیادی را تجربه کرده است. اگرچه امسال بازگشایی مدارس هنوز در بسیاری از مناطق کشور در دستور کار نیست ، اما نباید فراموش کنیم که کودکان معلول بیش از هر زمان دیگری به کمک نیاز دارند. آموزش آنلاین نیازمند امکانات و زیرساخت های زیادی است که برای خانواده های کم درآمد امکان پذیر نیست. SNAP از طریق مسئولیت اجتماعی خود سعی کرده است از آموزش این دانش آموزان با دو پروژه متفاوت حمایت کند. برنامه ای برای حمایت از آموزش دانشجویان سیستان و بلوچستان در باشگاه مشتریان و اختصاص کد تخفیف برای انتقال رایگان مطالب آموزشی به دانشگاه تهران.

حمایت از تحصیل دانش آموزان در سیستان و بلوچستان

حدود یک ماه و نیم پس از شروع برنامه حمایت از آموزش دانش آموزان سیستان و بلوچستان ، کاربران با استقبال گسترده ای در حدود 56000 بار در این پروژه شرکت کرده اند و هنوز امکان مشارکت در این پروژه وجود دارد. برای مشارکت در پروژه “حمایت از آموزش دانش آموزان سیستان و بلوچستان” ، کاربران SNAP می توانند به برنامه “SNAP Club” در برنامه SNAP مراجعه کرده و دسته “امور خیریه” را انتخاب کنند. در این طرح ، کاربران می توانند با استفاده از خدمات مختلف SNAP ، از آموزش کودکان محروم در سیستان و بلوچستان حمایت کنند. اسنپ ​​به ازای هر 2000 امتیاز 5،000 تومان به حساب سازمان غیردولتی “بنیاد کودکان” واریز می کند.

اسکن برای حمایت از دانش آموزان با استعداد در مناطق محروم

SNAP همچنین برای حمایت از دانشجویان با استعداد در مناطق محروم با دانشگاه تهران همکاری می کند. در این طرح ، علاوه بر پرداخت کمک های نقدی ، افراد می توانند با ارسال لوازم اداری ، کتاب ، تبلت یا رایانه جدید ، کتابهای درسی جدید یا قابل استفاده یا سایر نیازهای آموزشی از دانش آموزان مستعد حمایت کنند. SNAP با اختصاص کدهای تخفیف برای انتقال رایگان لوازم التحریر ، کتاب ، تبلت و سایر مطالب آموزشی به این رسوایی کمک کرده است. برای شرکت در این پروژه کافی است به وب سایت باشگاه دانشجویی دانشگاه تهران مراجعه کنید. پس از تکمیل فرم مناسب ، پیامکی با کد تخفیف برای ارسال مطالب آموزشی به شما ارسال می شود.

به امید اینکه با کمک افراد و سازمانهای مختلف ، هر دانش آموز در کشور حق تحصیل در سال جدید را داشته باشد.

برنامه های اسنیپ برای حمایت از تحصیل دانش آموزان محروم برای اولین بار در اخبار و فناوری تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.