منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیفون 16 احتمالاً اولین مدل آیفون اپل با درگاه USB-C است.

آیفون 16 احتمالاً اولین مدل آیفون اپل با درگاه USB-C است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیفون 16 احتمالاً اولین مدل آیفون اپل با درگاه USB-C است.

احتمالاً اپل در آینده ای نه چندان دور مجبور به استفاده از پورت USB-C خواهد شد. یک مقام کمیسیون اروپا به پولیتیکو گفت که پنجشنبه آینده (23 سپتامبر) کمیسیون اروپا پیشنهاد قانونی برای تعریف استاندارد شارژ مشترک برای همه دستگاه های الکترونیکی را منتشر می کند.

البته این امر به غیر از اپل سایر تولیدکنندگان را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد. البته ، همه کاری که شرکتها باید انجام دهند این است که استانداردهای شارژ سریع خود را از طریق نرم افزارهای تعاملی تطبیق دهند. از طرف دیگر ، اپل باید پورت Lightning را از آیفون های خود حذف کرده و پورت استاندارد USB-C را با آن جایگزین کند.

در این صورت ، کمیسیون اروپا مشکلی با تصمیم اپل در سال 2020 مبنی بر حذف آداپتور شارژر از قاب آیفون نخواهد داشت. در واقع ، این نهاد اروپایی می خواهد تولیدکنندگان به کاربران خود اجازه دهند از شارژرهای قدیمی استفاده کنند. این امر میزان تولید زباله های الکترونیکی را کاهش می دهد.

اکنون این س isال مطرح می شود که اپل چه زمانی مجبور به تعویض درگاه شارژ USB-C ، حداقل در اروپا می شود. پیشنهاد ارائه شده به کمیسیون اروپا ابتدا باید رای گیری کرده و برای مدت یک سال پذیرفته شود. سپس دولت های ملی یک سال دیگر فرصت دارند تا آن را قانونی کنند. خوشبختانه اتحادیه اروپا یک سال دیگر به تولیدکنندگان فرصت داده است تا تغییرات را ایجاد کنند. بنابراین ، آنها باید شرایط خود را تا پایان سال 2023 برآورده کنند. بنابراین ، سری آیفون 15 مجهز به پورت Lightning خواهد بود. بنابراین ، آیفون 16 با پورت USB-C یا حتی طراحی بدون هیچ پورت ارائه می شود.

آیفون 16 احتمالاً اولین مدل آیفون اپل با درگاه USB-C است.

ارسال شده توسط iPhone 16 احتمالاً اولین مدل آیفون اپل با درگاه USB-C برای اولین بار در فناوری و اخبار تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.