منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آپدیت اندروید 11 برای سامسونگ گلکسی A10 منتشر شد

آپدیت اندروید 11 برای سامسونگ گلکسی A10 منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آپدیت اندروید 11 برای سامسونگ گلکسی A10 منتشر شد

سامسونگ همچنان در تلاش است تا آخرین نسخه رابط One UI مبتنی بر سیستم عامل Android 11 را برای دستگاه های قدیمی این شرکت منتشر کند. در این راستا ، Galaxy A10 جدیدترین گوشی سامسونگ است که از به روز رسانی نرم افزار جدید استفاده می کند.

بر اساس یک گزارش ، به روز رسانی اندروید 11 برای Galaxy A10 قبلاً در هند منتشر شده است. با این حال ، این روند به احتمال زیاد گام به گام طبق معمول ادامه می یابد. این بدان معناست که احتمالاً چند روز یا حتی بیشتر طول می کشد تا اعلان به روزرسانی را در همه دستگاه های جهان مشاهده کنید.

به روز رسانی جدید شامل شناسه A105FDDU6CUH2 است و علاوه بر ارتقاء به نسخه اندروید سیستم عامل ، شامل رابط کاربری One UI 3.1 سامسونگ و یک وصله امنیتی از آگوست 2021 می شود.

خوشبختانه سامسونگ همیشه در انتشار به روزرسانی برای گوشی های خود دقت کرده است و اغلب با انتشار یک به روزرسانی عمده ، ماهیت به روز رسانی آنها را حفظ می کند.

آپدیت اندروید 11 برای سامسونگ گلکسی A10 منتشر شد

کارشناسان امیدوارند دستگاه های Galaxy A10 فروخته شده در سایر کشورها و مناطق نیز به زودی از این به روزرسانی جدید بهره مند شوند. این گوشی قبلاً در مارس 2019 با سیستم عامل اندروید 9 پا عرضه شد. Galaxy A10 به روزرسانی اندروید 10 را دریافت کرد و اکنون تلفن هوشمند جدیدترین به روزرسانی عمده Android را مادام العمر دریافت می کند.

پست منتشر شده برای به روزرسانی اندروید 11 برای سامسونگ گلکسی A10 اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.