منو سایت

آریوا چیست و چگونه می توان آن را خرید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آریوا چیست و چگونه می توان آن را خرید؟

گاهی در میان ارزهای رمزنگاری شده که هر روز به بازار بزرگ و جذاب ارزهای رمزنگاری شده اضافه می شود. مواردی وجود دارد که واقعاً جالب و هیجان انگیز هستند.

برخی از آنها ، مانند آریوا ، نشان می دهند که وقتی برنامه و زمان بندی مشخصی دارند ، و همچنین انتشار یک کاغذ سفید دقیق و برنامه ریزی شده ، برنامه های بزرگی در سر دارند.

خوب ، این سکه ها ، یا حتی نشانه ها ، به سرعت و بدون نیاز به پمپاژ توسط افراد مشهور روی زبان می افتند. آنها مسیر جذاب خود را به آرامی و پیوسته طی می کنند.

آریوا چیست و چگونه می توان آن را خرید؟

آریوا یا آریوا چیست؟

یکی از نشانه های جذاب که به تازگی روی پلتفرم BSC راه اندازی و توسعه یافته است. نشانه Ariva است. وقتی به برنامه مشخص شده این توکن نگاه می کنیم ؛ ما درک می کنیم که چرا این توکن توانست تنها در دو هفته اول راه اندازی خود تقریباً 800 درصد رشد کند.

اما قبل از هر توضیحی ، مثل همیشه ، برای درک بهتر فعالیت این توکن و تیم توسعه دهنده آن ، از سایت رسمی آریوا دیدن کردیم تا ببینیم در مورد این توکن در آنجا چه نوشته شده است.

برای اهداف گردشگری استفاده می شود

بله ، ما ممکن است هر نشانه یا quini را برای اهداف مختلف دیده باشیم. اما Ramzarzi ، که به طور خاص برای گردشگری طراحی شده است ، بی سابقه است.

Ariva یک توکن است که توسط ARIVA راه اندازی شده است. هدف از این توکن این است که در آینده نزدیک توسط شبکه های گردشگری محلی و جهانی به طور فعال مورد استفاده قرار گیرد. این پروژه که با نام B2C شناخته می شود ، به گونه ای طراحی شده است که به اعضای شبکه اجازه می دهد تجربیات خود را در سفرهای محلی ، منطقه ای و حتی بین المللی به اشتراک بگذارند و با کمک دنیای ارزهای رمزنگاری شده و ارزهای دیجیتال آریوا رزرو کنند. کمک به مقاصد گردشگری و هزینه های مربوطه.

Ariva در تلاش است تا این اکوسیستم منحصر به فرد و بستر B2C را بسازد و توکن خود را راه اندازی کند که در دنیای ارزهای رمزنگاری شده برای توسعه این پلتفرم به عنوان ARV شناخته می شود.

آریوا چیست و چگونه می توان آن را خرید؟

حل مشکلات گردشگری در آریوا

یکی از مهمترین مشکلات گردشگران و گردشگران حرفه ای ؛ معمولاً نقل و انتقال پول ، تبدیل ارز شما به ارز رسمی کشور یا مکان گردشگری و در نهایت هزینه های گزاف این نوع سفرها. آریوا تلاش می کند تا با ایجاد یک سیستم نوآورانه و گسترده و ارائه تجربه ای ناب و جذاب به مسافران و گردشگران ، بسیاری از مشکلات جهان گردشگری را حل کند.

در واقع ، هدف اصلی آریوا حذف هزینه های گزاف انتقال پول بین المللی و تسهیل گردش پول برای گردشگران است.

هدف پروژه Ariva

هدف پروژه ARV دستیابی به استفاده فعال از ارزهای رمزنگاری شده در صنعت گردشگری و مسافرت است. همانطور که همه می دانیم ، یکی از بزرگترین و مهمترین صنایع اقتصادی جهان برای همه کشورها ، صنعت گردشگری است و درآمد آن برای برخی از کشورها بسیار زیاد است. در پروژه خود ، آریوا هیچ یک از ارزهای رمزنگاری شده یا توکن های موجود در بازار را هدف قرار نمی دهد و سعی می کند با پروژه منحصر به فرد خود تغییری جدی در روند و عملکرد ارزهای رمزنگاری شده و دنیای ارزهای رمزنگاری شده ایجاد کند.

ARV دقیقاً چیست؟

ARV یک رمز جدید است که بر روی استاندارد BEP20 و پلتفرم معتبر BSC راه اندازی شده است. تیم توسعه توکن قرار است به زودی ، در سه ماهه اول سال 2022 وارد شود. همچنین کیف پول خود را به کاربران ارائه می دهد. مهمترین کار این شرکت ؛ راه اندازی یک پورتال اختصاصی که در آن اعضا می توانند ارز رسمی کشور خود را به ARV تبدیل کنند ، مکانی برای تعطیلات خود رزرو کرده و بدون مشکل سفر کنند. مهمترین تغییر ، مقصد مورد نظر و مکانهای خاص است. مسافران می توانند از کارت های اعتباری بدون استفاده از آنها استفاده کنند. با ARV به روشی جدید پرداخت کنید.

آریوا چیست و چگونه می توان آن را خرید؟

قیمت و حجم معاملات Areva

ARVA با نماد ARV در حال حاضر دارای ارزش بازار حدود 11.60 میلیون دلار است. رتبه 872 در بازار دارد که به دلیل تازگی رتبه بسیار خوب و مناسبی است.

تعداد واحدهای این توکن توسط تیم توسعه ؛ 100 میلیارد واحد در نظر گرفته شده است. آریوا از زمان عرضه رسمی خود تقریباً 708 درصد افزایش قیمت داشته است. در حال حاضر ، صرافی غیر متمرکز Pancake Swap شلوغ ترین مکانی است که Ariva در آن معامله می شود.

پیش بینی قیمت آروا

سایت دیجیتالی Quinn Price پیش بینی قیمت این توکن را بر اساس شرایط اولیه و فنی آن تا حدودی اعلام کرده است. این وب سایت قیمت Areva را در اواخر سال 2021 برابر با 0.0003435605 دلار و در اواخر سال 2023 برابر با 0004727748 دلار پیش بینی کرده است.

پیش بینی بلند مدت سایت برای Ario برای سال 2028 است و ARV حدود 0.00100 دلار پیش بینی کرده است. البته باید توجه داشت که این اعداد فقط پیش بینی هایی هستند که بر اساس تعدادی پارامتر ثابت انجام می شوند و Ariva این پتانسیل را دارد که بسیار بیشتر از آنچه پیش بینی می شد رشد کند.

آریوا را از کجا بخریم؟

با توجه به تازگی این توکن ، خرید آریوا کار بسیار دشواری است ، اما همچنان یک صرافی ایرانی است. آرزیف در کشور ما این کار را برای کاربران ایرانی بسیار آسان کرده است. با عضویت در ارزیف و استفاده از ریال ، به راحتی می توانید آریوا را تا هر زمان که می خواهید خریداری و نگهداری کنید. همچنین امکان برداشتن این توکن در هر کجا که می خواهید وجود دارد.

بنابراین اگر به Ariva ، Sheiba Floki ، Daddy Dodge ، Baby Dodge ، Wink ، Shiba Ino ، Kisho Ino و ،.

برنامه فوق العاده Arzif را از Google Play بارگیری کنید

برنامه فوق العاده Arzif را بارگیری کنید توسط مایکت

لینک دانلود مستقیم

آریوا چیست و چگونه می توان آن را خرید؟ اولین بار در اخبار و فناوری تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.